Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

db21d8f5bee4fc5a.jpg

b96c3eaf3fcedc97.jpg

foty z imprezy :polew: :polew: :polew:

czy tych dwóch chłopców z 1 zdjęcia nie pobili się o autko?? :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie czy Ukcio kupując zabawki brał pod uwage gust Filipka czy swój ;)

Filip na pewno nie ma nic do gadania. Z resztą sam mam ochotę zrobić swojemu siostrzeńcowi prezent za kilka stówek nie dlatego, żeby się ucieszył tylko dlatego, żebym sam mógł się pobawić. Jak byłem dzieckiem to nigdy nie miałem porządnego RC... :naughty:

Opublikowano

Dokładnie. Jest okazja żeby zrealizować dziecięce marzenia :naughty:

Opublikowano

czy tych dwóch chłopców z 1 zdjęcia nie pobili się o autko?? :polew: :polew:

Akurat wtedy oglądaliśmy resoraki matchbox_logo.gif z lat '80 i '90. Łezka w oku mi się zakręciła. :kox:

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:) pamiętam że najlepszy bł opel kadet gsi

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:)

Barbie i Ken?

Nie nie, to nie ta bajka :kox:

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:)

Barbie i Ken?

Nie nie, to nie ta bajka :kox:

barbie też lubiłem "rozbierać" :polew:

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:) pamiętam że najlepszy bł opel kadet gsi

Hehe, tych modeli było tyle, że rzadko spotykało się te same u swoich kolegów. :wink4:

Ja miałem kiedyś takie BMW 82817911-260x260-0-0_Matchbox+Matchbox+Bmw+Cabriolet.jpg ale ktoś mi zapiździł w przedszkolu. :doh1:

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:) pamiętam że najlepszy bł opel kadet gsi

Hehe, tych modeli było tyle, że rzadko spotykało się te same u swoich kolegów. :wink4:

Ja miałem kiedyś takie BMW 82817911-260x260-0-0_Matchbox+Matchbox+Bmw+Cabriolet.jpg ale ktoś mi zapiździł w przedszkolu. :doh1:

wiec już wiem dlaczego teraz masz czarne e30 i do tego w 3 drzwiach :> :> :>

Opublikowano

wiec już wiem dlaczego teraz masz czarne e30 i do tego w 3 drzwiach :> :> :>

Czerwona stała w Piasecznie, ale też ktoś mi zapiździł spod nosa, więc jest czarna. :>

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:)

Barbie i Ken?

Nie nie, to nie ta bajka :kox:

barbie też lubiłem "rozbierać" :polew:

czas przeszły ;)

Opublikowano

Pamiętam widok pułki sklepowej z Matchoboxami..

oo_miasto_resoraki004.jpg

.. powalający. :kox:

To akurat nie Matchoboxy, ale też ładny widok.

Opublikowano

Tobie zapieprzyli a jak teraz sobie przypominam mój kadet zginął z mojej ręki od uderzenia młotkiem...kolega amówił mnie na zabawę w wypadki a żeby podkręcić jazdę tłukliśmy auta młotkiem...potem już wiedziałem że to głupia zabawa...auta nie wracały już do rzeczywistej postaci ;( ;(

Opublikowano

Tobie zapieprzyli a jak teraz sobie przypominam mój kadet zginął z mojej ręki od uderzenia młotkiem...kolega amówił mnie na zabawę w wypadki a żeby podkręcić jazdę tłukliśmy auta młotkiem...potem już wiedziałem że to głupia zabawa...auta nie wracały już do rzeczywistej postaci ;( ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:)

Barbie i Ken?

Nie nie, to nie ta bajka :kox:

barbie też lubiłem "rozbierać" :polew:

czas przeszły ;)

teraz barbie rozbierają się same :polew: :polew: :polew: :polew:jak dobrze że czasy się zmieniły :polew: :polew:

Opublikowano

miałem parę tej firmy coś pięknego:)

Barbie i Ken?

Nie nie, to nie ta bajka :kox:

barbie też lubiłem "rozbierać" :polew:

czas przeszły ;)

teraz barbie rozbierają się same :polew: :polew: :polew: :polew:jak dobrze że czasy się zmieniły :polew: :polew:

z kim Ty się zadajesz? :naughty:

Opublikowano

z RFS ale tu nikt się nie rozbiera:D :decayed:

Opublikowano

O, tu coś dla Jarka - 525. :naughty:

531378.jpg

Wczoraj taką oglądaliśmy, cieszyła oko, ale widać, że była walona z każdej strony i cena za wysoka.

Opublikowano

one mnie zawsze jarały:)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:39_________________________________________________jaki rok? cena??

Opublikowano

jaki rok? cena??

Rok '91 czyli prawie końcówka produkcji. Cena 5000,- ale auto powypadkowe i Jarek mówił, że nie idzie tak jak jego poprzednia beemka. Szukamy dalej. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.