Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu no ile można z jedną chodzić;D?:>

No tyż prowda - przerabiałem kiedyś ten temat. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja musze na szybko, najlepiej dzisiaj, seryjnie ;(

idę jebnać jakiegoś drinka, cos jeszcze zostało z wczorajszego wieczoru

Proponuje martini ze spritem. Szkoda tylko, że butelka się tak szybko kończy.

BTW czy coś się stało, że nastąpiła u Ciebie taka nagła zmiana nastroju?

Opublikowano

Kiedyś byłeś dobry chłop, tylko że mało piłeś. Teraz jesteś po prostu dobry chłop! :decayed:

Opublikowano

cos mi net szfankuje albo dzisiaj to forum tak dupowato lata

Opublikowano

Witam wszyskich gratuluje udanej imprezki a tym czasem wracam na 15 strone:)

Opublikowano

cos mi net szfankuje albo dzisiaj to forum tak dupowato lata

Chyba to drugie, bo i u mnie coś nawala.

Pora spać dzieciaki. No to na razie.. :lazy:

Opublikowano

czymcie sie;>

Opublikowano

BTW czy coś się stało, że nastąpiła u Ciebie taka nagła zmiana nastroju?

Kaska, długo by o tym gadać...ale z Toba to bym pogadał o tym przy butelce...może kiedyś :wink4:

Next time I hope soon. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaa pamiętam że parlewu espaniol na imprezie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Majki jak chcesz cos przechylic :drinks: to zapraszam do mnie ja tez mam ochote ale nie moge :disgust:

Opublikowano
  • Autor

juz to słyszałem :decayed:

Opublikowano

Dzięki

Chylę cały czas...i k.rwa robię sobie od was urlop

od nas sie nie da uciec wiec nie próbuj nawet :evil: :evil: :kox::decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:50_________________________________________________A na Twoj urlop nikt nie wyrazi zgody :cool1:

Opublikowano

majki warto warto

nareszcie doczytałem :kox:

Opublikowano

wuju podchodzisz i się pytasz:

" walisz sie czy trzeba z tobą chodzić " :naughty:

no jakoś tak :decayed:

kumpel testował ten tekst.. i powiem ci ze efekty były zadziwiające :shocked:

Opublikowano

majki, a czy przy tej lawecie jest wciągarka?

Opublikowano

Jariko, dziś Twoje święto. Wszystkiego najlepszego panie i żebyś wrócił szybko do zdrowia i Twój tata też. 3m się dzielnie. :th:

tomek - martwie sie o twoje stany emocjonalne,ale wyrażnie Ci kobity trzeba :polew: :polew:

Aniu, nie chcę opowiadać różnych historyjek na forum, ale naprawdę pod tym względem moja sytuacja jest wzorowa. Zaufaj mi.. :naughty:

PS. Ale miałaś seksowne leginsy na imprezie. :kox::decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 08:26_________________________________________________A, i jeszcze chciałem złożyć życzenia na dzień kobiet. Wszystkiego najlepszego dziewczyny, żebyście były zawsze tak jak teraz.. :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 08:36_________________________________________________ :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano

BRY :hi: :hi:

Dzieki bardzo Tomaszu za pamięć :wink4:

Oczywiście dołączam się do życzeń dla naszych klubowych Pań DZIEWCZYNY STO LAT i kilka dni dłużej :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :>

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego najlepszego dziewczyny :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

i Jariko najlepszego :drunk:

Opublikowano

Taaa. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.