Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sernik super :good:

:buziak: :buziak: :buziak:

przecież mówiałm że pisze książkę ,,Kobieta Doskonała"

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi tez smakowal Bryniu masz talent

Opublikowano

No Bryniu sernik pierwsza klasa :good: :good:

dla Ciebie i Odzima

kto ma następny urodziny/imieniny

jak będą takie wypieki to moge mieć ja :kox:

Opublikowano

siema, juz jestem :naughty: w PL

4.2 tys km w trzy doby, to chyba bedzie niezły rekord do pobicia, tak sobie mysle ze chyba bym na syberie dojechał :mysli:

P.s. gdzie był ten spocik z serniczkiem????, a mnie nie było :wallbash:

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

siema' date=' juz jestem :naughty: w PL

4.2 tys km w trzy doby, to chyba bedzie niezły rekord do pobicia, tak sobie mysle ze chyba bym na syberie dojechał :mysli:

P.s. gdzie był ten spocik z serniczkiem????, a mnie nie było :wallbash:

pozdrawiam

[/quote']zrobiłem podobny przebieg w 3 doby jak byłem po swoje auto w holandii,

serniczek był na spocie wczoraj mniam mniam, a za tydzień idziemy pić do kina :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niestety, to są uroki mieszkania na wsi :wink4:

To są uroki jazdy BMW. Ja odkąd mam E30 to miałem już z 8 kontroli.. :>

Opublikowano

Bry :> :> :> :>

Kudłaty - niezły przebieg :> :> :>faktycznie

mój rekord to 2600 w 2 doby w tym ganiainie na nogacg cały dzień po targach

musiałem uczyc sie od nowa chodzic :cool1:, :a4fan: śmiga, nawet spalanie małe, tylko zaczeła brac płyn chłodniczy co nie wróży dobrze,.

Opublikowano

Witam kto potrzebuje mnie do pracy od pon - pt od 15.00 ?? :> :> :>

potrzebuje kasy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Hej Brynia!

Z esy niestety nici, weszło cabrio, ale uważam że to tylko lepiej:) Jest lalka straszna, jakbym mogl to bym z nia spał:) Podjadę może w ten piątek, chociaż na chwilkę;)

Opublikowano

Hej Brynia!

Z esy niestety nici, weszło cabrio, ale uważam że to tylko lepiej:) Jest lalka straszna, jakbym mogl to bym z nia spał:) Podjadę może w ten piątek, chociaż na chwilkę;)

poka :naughty:

Opublikowano

Nie mam jeszcze zjdęć czekam na kosmetyki, ramkę do navi i inne duperele, wtedy cos pokażę:) W piatek podjade, jak nic mi nie wypadnie:)

Opublikowano
  • Autor

Kubek 8 w Q1 :)

Opublikowano

witam,

mam prośbę, była by szansa gdy ktoś z Was obejrzał mi to autko

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11438781

potrzebuje na swapa do mojej B2

a chłop przez telefon - oczywiście handlarz - mówi że "wszystko ok, widać na zdjęciach, nie wiem nie ma mnie przy aucie" także za dużo sie nie dowiedziałem

bede wdzieczny za pomoc

Opublikowano

witam,

mam prośbę, była by szansa gdy ktoś z Was obejrzał mi to autko

Wow, widzę, że niezłego projekta szukujesz. :kox: Ja niestety nie umiem sprawdzać silników, więc może niech ktoś z VAGiem podjedzie.. :wink4:

Opublikowano

Nie mam jeszcze zjdęć czekam na kosmetyki, ramkę do navi i inne duperele, wtedy cos pokażę:) W piatek podjade, jak nic mi nie wypadnie:)

no to fajny lans kupiłes

wpadaj w piątek - obejrzymy :> :> :> :>

http://74.125.77.132/search?q=cache:NrLHh5z69CEJ:otomoto.pl/audi-cabriolet-a4-cabrio-quattro-1-8-turbo-C10206645.html+C10206645&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

:good: ładna:> no chyba że inną wyrwał :P

Opublikowano

dzieki za goscine :>

Opublikowano

odśnieżanie podjazdu o 5 rano piękna sprawa...

...latanie bokami po Radomiu o 4 jeszcze piękniejsza...

a teraz spać

Opublikowano
  • Autor

moja czarnula dzis pojechala do Grodziska ...[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:33_________________________________________________kto mnie na zlot zbierze :?:

Opublikowano

Ja już w domu.

Może w piątek wpadne tam do was do Radomia na zlot.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.