Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

odzim dzięki za przesyłke właśnie się nią bawie ;D

nie chcę wiedzieć co on ci przysłał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 14:27_________________________________________________

no ta jak będzie pasować to zaje one ogólnie sa w pytke drogie przynajmniej te co znajdywalem kiedyś a wkurza mnie bałagan w bagażniku

powinna pasować bo u mnie była idealna
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odzim dzięki za przesyłke właśnie się nią bawie ;D

nie chcę wiedzieć co on ci przysłał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 14:27_________________________________________________

no ta jak będzie pasować to zaje one ogólnie sa w pytke drogie przynajmniej te co znajdywalem kiedyś a wkurza mnie bałagan w bagażniku

powinna pasować bo u mnie była idealna

no to się sprawdzić przed bukowiną :D

a dostałem od niego coś długiego a na końcu grubego ;D

Opublikowano

odzim dzięki za przesyłke właśnie się nią bawie ;D

nie chcę wiedzieć co on ci przysłał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 14:27_________________________________________________

no ta jak będzie pasować to zaje one ogólnie sa w pytke drogie przynajmniej te co znajdywalem kiedyś a wkurza mnie bałagan w bagażniku

powinna pasować bo u mnie była idealna

no to się sprawdzić przed bukowiną :D

a dostałem od niego coś długiego a na końcu grubego ;D

a jest różowe?

Opublikowano

miecz :D[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 14:33_________________________________________________

a jest różowe?

różowe już ma :tongue4:

teraz pewnie wziął czarnego :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

miecz :D[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 14:33_________________________________________________

a jest różowe?

różowe już ma :tongue4:

teraz pewnie wziął czarnego :naughty:

:polew:

nie miecz coś giętkiego:D a jest koloru jasno niebieskiego taki morski troche:D

Opublikowano

nie miecz coś giętkiego:D a jest koloru jasno niebieskiego taki morski troche:D

PYTA AVATARA???? :D

Opublikowano

nie miecz coś giętkiego:D a jest koloru jasno niebieskiego taki morski troche:D

PYTA AVATARA???? :D

:good:
Opublikowano

nie miecz coś giętkiego:D a jest koloru jasno niebieskiego taki morski troche:D

PYTA AVATARA???? :D

:good:

No to miłej zabawy. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już wróciłeś tomaszu :naughty:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:49_________________________________________________popaliliście u majka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

piękna jest ...[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________szkoda tylko że 1,6

Opublikowano

szkoda tylko że 1,6

rozwierciło by się na 3.0 :naughty:

mcm chcesz moje b6 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sprzedajesz :?:

Opublikowano

sprzedajesz :?:

nie opłaca mi się :disgust: ale przy wakacjach może spróbuje

Opublikowano
  • Autor

sprzedajesz :?:

nie opłaca mi się :disgust: ale przy wakacjach może spróbuje

przy wakacjach pogadamy jak z niego coś ładnego zrobisz ... :naughty:
Opublikowano

czarno-czarna dziwkę zrobię :decayed:

Opublikowano

tez macie sie czym podniecac -ale fakt za malo lat macie ja takimi jezdzilem jak nowe były :polew: :polew: :polew: :polew:

ruscy kiedys do moskwy tylko bmw albo mercedesy brali a kumpla stary ich woził autokarem do monoachium a jak wracali to chłopy babek potrzebowali a ja i kumpel im to ulatwialismy w radomiu , jak oni grzali to my ich furami grzalismy :naughty::kox::tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:55_________________________________________________

Biorę to wnętrze. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.