Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no kat poleci zaraz po zlocie ;) w ogóle to miałem wlot w kuler czy jak to tam rogal mówił całą zaślepioną i się strasznie długo chłodziło ;/

Kaśka a ile chcesz za swojego ?:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

leciutko tzn ile kuców bryka :naughty:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:54_________________________________________________

no kat poleci zaraz po zlocie ;) w ogóle to miałem wlot w kuler czy jak to tam rogal mówił całą zaślepioną i się strasznie długo chłodziło ;/

Kaśka a ile chcesz za swojego ?:)

oziu fmic wkładaj i z 10 kucy doleci :naughty:
Opublikowano

Bryniu Bmw też będzie ale tymczasem TeDeIk [;

Opublikowano

Wuju pewnie szuka lalki 2001-2002 za 20k ;>??

30

Opublikowano

leciutko tzn ile kuców bryka :naughty:

Szczerze nie mierzyłam, ale myślę, że kilka osób z forum potwierdzi, ze nieźle lata :decayed:

Opublikowano

leciutko tzn ile kuców bryka :naughty:

Szczerze nie mierzyłam, ale myślę, że kilka osób z forum potwierdzi, ze nieźle lata :decayed:

:good: ja np ;>>
Opublikowano

To mówisz, że mam zarezerwować czas za 1,5 miesiąca :naughty: :naughty: :wink4: :wink4:

Tak. :naughty:

Oziu, o lokalizacji nie będę pisał na forum - pogadamy na spocie. :wink4:

Opublikowano

To mówisz, że mam zarezerwować czas za 1,5 miesiąca :naughty: :naughty: :wink4: :wink4:

Tak. :naughty:

Oziu, o lokalizacji nie będę pisał na forum - pogadamy na spocie. :wink4:

Tomaszu to będziesz w piątek o 19 pod obi;>?? bo ja to chyba będę w górach ;>>
Opublikowano

Tomaszu to będziesz w piątek o 19 pod obi;>?? bo ja to chyba będę w górach ;>>

Na następnym spocie. :tongue4::decayed:

Opublikowano

HEJA

Opublikowano

Tomaszu to będziesz w piątek o 19 pod obi;>?? bo ja to chyba będę w górach ;>>

Na następnym spocie. :tongue4::decayed:

Ty juz zaczynaj wódkę do tapczanu zbierać, jak kiedys przed weselem- żeby nie zabrakło

pamiętaj że potrzebujesz ,,architekta wnętrz" :wink4:

Nie potrzebuje skorzysta z mojego projektu :D

Opublikowano

Architekta wnętrz potrzebujesz? znam taką fajną dupeczkę, mogę Cię z nią umówić :naughty: :naughty:

A już myślałam, ze się wkręcę na dodatkową fuche :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i jak Oziu opanowales troche vaga juz

Opublikowano

Architekta wnętrz potrzebujesz? znam taką fajną dupeczkę, mogę Cię z nią umówić :naughty: :naughty:

A już myślałam, ze się wkręcę na dodatkową fuche :polew: :polew: :polew: :polew:

kochana, idę o zakład że Twoje słowo bedzie tym decydujacym :wink4:

Nie zaprasza mnie wcześniej niż całej reszty. To pewnie zjawię się już "na gotowe". :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 19:40_________________________________________________

Tomaszu to będziesz w piątek o 19 pod obi;>?? bo ja to chyba będę w górach ;>>

Na następnym spocie. :tongue4::decayed:

Ty juz zaczynaj wódkę do tapczanu zbierać, jak kiedys przed weselem- żeby nie zabrakło

pamiętaj że potrzebujesz ,,architekta wnętrz" :wink4:

Nie potrzebuje skorzysta z mojego projektu :D

nie odbierajcie mi radości ;(

Daj mi mieć trochę radości :wink4:

Opublikowano

Michał wczoraj poczułem się jak odrzucona kobita [; [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 19:44_________________________________________________

a ja mysle, ze skoro On planuje tę imprezę już za 1.5 m-ca to będzie to coś w stylu "remont party" :naughty: :naughty:

raczej wejdziemy w stan developerski ;D
Opublikowano

Michał wczoraj poczułem się jak odrzucona kobita [;

chcesz o tym pogadać? :wink4:

Tak pogadamy o tym na zlocie :> możesz wziąć kwiatki :D

Opublikowano

ok, też o tym pomyslałem :wink4:

przy piffku o tym pogadamy, o tym i o innych sprawach :naughty:

Ok za A chcę dwa wielbłądy sowę 3 piranie i 2 krowy ;)

Opublikowano

no to Kaska wpadzamy za 1.5 miesiąca na ,,remaont party" i ,,porzadzimy obie " :kox: :kox: :kox:

Oł jeeeee :)

Opublikowano

ok, też o tym pomyslałem :wink4:

przy piffku o tym pogadamy, o tym i o innych sprawach :naughty:

Ok za A chcę dwa wielbłądy sowę 3 piranie i 2 krowy ;)

jesli o tej samej A myslimy to...nie jest tyle warta :naughty:

ufffffff bo juz się bałam że mi zaproponujesz wycieczke do Egiptu

i opitolisz za 2 wielbłądy :wink4:

Ciebie to za nic nie oddamy!! :>

Opublikowano
  • Autor

i znowu cukier ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.