Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

majki sam bys go nie yebnął bo jakis duży, ale z Ukciem byście dali rade :polew: :polew: :polew:

oj pizgali by obaj po ścianach aż by pióra latały ... :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę że udany spocik :good:

Tylko tomaszu znów mało coś pamięta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Baby - Norbi właśnie ostatecznie usunął konto. ;(

a co się stało :shocked:
Opublikowano
  • Autor
:wallbash:
Opublikowano
  • Autor

i to ja jestem "naj" :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

i to ja jestem "naj" :decayed::kox: :kox: :kox:

niekoniecznie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

bo to ja zaczęłam 20001 :tongue4::polew:

moja cyferka ładniejsza :>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:55_________________________________________________

i to ja jestem "naj" :decayed::kox: :kox: :kox:

teee, ziomuś nie zapędzaj się z tym NAJ :naughty::wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

jestem w domu. z bemowa do siedlec prawie 4h drogi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

jestem w domu. z bemowa do siedlec prawie 4h drogi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podaj nr konta na PW

ty mi swoje też mamy co nieco do uregulowania :wink4:
Opublikowano

jestem w domu. z bemowa do siedlec prawie 4h drogi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podaj nr konta na PW

podam publicznie, niech robią przelewy ;-)[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:12_________________________________________________

jestem w domu. z bemowa do siedlec prawie 4h drogi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podaj nr konta na PW

ty mi swoje też mamy co nieco do uregulowania :wink4:

znalazłem w bagażniku chorągiewkę :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

mcm Ty swój też';>>

Korzeń byłeś na bemowie trzeba było na jednego wpaść :>

Opublikowano
  • Autor

znalazłem w bagażniku chorągiewkę :gwizdanie: :gwizdanie:

moja :)[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:38_________________________________________________

mcm Ty swój też';>>

no tak :>
Opublikowano

ALE URWAŁ.. ALE TO BYŁO DOBRE!

Opublikowano

ALE URWAŁ.. ALE TO BYŁO DOBRE!

Ale go otłukują :decayed:

Opublikowano

ale jestem zjebany

ide spać

Opublikowano

Tomaszu,to kiedy ten parapet? bo w gardle zasycha :decayed:

Jutro przyjeżdża architektka i zaczynamy działać. W środę wywalamy ściany. Myślę, że za ok. 1,5 zrobimy melanż. :kox:

A, no i dzięki za zdjęcia m-technika, ale E30 w takim wydaniu jakoś do mnie nie przemawia. Lubię klasyczną karoserię - bez zbędnych śpojlerów. :wink4: Chociaż to co pod maską to jakiś kox. :kox:

Norbiego szkoda. :kwasny:

A poza tym to URRRWAŁ!

Opublikowano

to jest ori M3 w E30 :naughty: buda i motorownia

Aj noł aj noł, ale ta buda jakoś do mnie nie przemawia. Chociaż pewnie jakbym się przejechał to bym zmienił zdanie. :wink4:

Opublikowano

Majka, a w ogóle to ja powinienem Cię przepraszać, a nie na odwrót. :kox:

W piątek będę rwał do bólu. Mogę nawet też kapiszonować. :decayed:

Łahahahaha. :D

:>

Opublikowano

a może ,,wyrwał" zamiast ,,urwał" :wink4:

Brynia, ty to niezła dupka jesteś. Jak chcesz to mogę Cię wyrwać. :decayed:

Opublikowano

a może ,,wyrwał" zamiast ,,urwał" :wink4:

Brynia, ty to niezła dupka jesteś. Jak chcesz to mogę Cię wyrwać. :decayed:

A mąż leży obok i czyta :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.