Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ciekawe, co wam drogie Panie w główkach siedzi? :mysli:

zakupy, gotowanie? :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/przepisy_kulinarne-t123322.0.html

Jasne, ze gotowanie :cool1:

tia, już jedna się chwaliła jakie to wypieki robi, a na zlocie wyszło że to mąż przy garach stoi :polew:

tak mi szkoda tego Ukcia taki fajny chłopaczyna a tak musi zapier..... ;(
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe, co wam drogie Panie w główkach siedzi? :mysli:

zakupy, gotowanie? :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/przepisy_kulinarne-t123322.0.html

Jasne, ze gotowanie :cool1:

tia, już jedna się chwaliła jakie to wypieki robi, a na zlocie wyszło że to mąż przy garach stoi :polew:

Zapraszam na tydzień do mnie do Warszawy. Tylko zabierz większe ciuchy, niż nosisz obecnie. Przez najbliższy tydzień mieszkam sama, więc nikt mi "przy garach" nie pomoże. :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Jak bury osioł. :D

Opublikowano

Co to za szkółka kulinarna?

Opublikowano

Zapraszam na tydzień do mnie do Warszawy. Tylko zabierz większe ciuchy, niż nosisz obecnie. Przez najbliższy tydzień mieszkam sama, więc nikt mi "przy garach" nie pomoże. :evil: :evil: :evil: :evil:

Więc może jednak przyjadę z tym planem mieszkania i coś ustalimy, a przy okazji mnie podkarmisz. :kox: majki i tak już dobrze wygląda. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co to za szkółka kulinarna?

baby się chwalą że zapieprzają w kuchni a okazuje się że ganiają mężów i piszą wszystko na siebie :naughty:
Opublikowano

Zapraszam na tydzień do mnie do Warszawy. Tylko zabierz większe ciuchy, niż nosisz obecnie. Przez najbliższy tydzień mieszkam sama, więc nikt mi "przy garach" nie pomoże. :evil: :evil: :evil: :evil:

Więc może jednak przyjadę z tym planem mieszkania i coś ustalimy, a przy okazji mnie podkarmisz. :kox: majki i tak już dobrze wygląda. :decayed:

Serdecznie zapraszam. Tym bardziej, ze jutro spot, to pokażę ci jak do mnie trafić, teraz i na przyszłość :decayed::naughty::kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja pier..... :gwizdanie:

Opublikowano

Co to za szkółka kulinarna?

A co chcesz się nauczyć czegoś innego niż "włoszczyznę" gotować :wink4::decayed:

Opublikowano

Zapraszam na tydzień do mnie do Warszawy. Tylko zabierz większe ciuchy, niż nosisz obecnie. Przez najbliższy tydzień mieszkam sama, więc nikt mi "przy garach" nie pomoże. :evil: :evil: :evil: :evil:

Więc może jednak przyjadę z tym planem mieszkania i coś ustalimy, a przy okazji mnie podkarmisz. :kox: majki i tak już dobrze wygląda. :decayed:

Serdecznie zapraszam. Tym bardziej, ze jutro spot, to pokażę ci jak do mnie trafić, teraz i na przyszłość :decayed::naughty::kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko zaparkuj ulice obok :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Zapraszam na tydzień do mnie do Warszawy. Tylko zabierz większe ciuchy, niż nosisz obecnie. Przez najbliższy tydzień mieszkam sama, więc nikt mi "przy garach" nie pomoże. :evil: :evil: :evil: :evil:

Więc może jednak przyjadę z tym planem mieszkania i coś ustalimy, a przy okazji mnie podkarmisz. :kox: majki i tak już dobrze wygląda. :decayed:

o karmienie majkiego to Ty się nie martw

po tym zlocie Ł mu bedzie do końca życia gotował

oby nie w sobie :evil: :evil:

Opublikowano

Serdecznie zapraszam. Tym bardziej, ze jutro spot, to pokażę ci jak do mnie trafić, teraz i na przyszłość :decayed::naughty::kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hmm, dawno nie byłem na spocie w Warszawie... :kox:

ALE URWAŁ! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

po tym zlocie Ł mu bedzie do końca życia gotował

toż on będzie jak Rysio Kalisz niedługo wyglądał :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ł to może na piątek jakieś ciasto zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

toż on będzie jak Rysio Kalisz niedługo wyglądał :polew: :polew: :polew:

Pozostanie mu tylko kupić Yarisa.

Opublikowano

Widzieliście, że cały RFS poza Michałem i Odzimiem jest różowy?

Opublikowano

Korzeń, tomaszu, oZiX, Brynia, Kaśka i 0 Gości przegląda ten wątek.

Wszyscy różowi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Widzieliście, że cały RFS poza Michałem i Odzimiem jest różowy?

właśnie kurde trzeba pójść albo w jedną albo w drugą stronę chłopaki :naughty:
Opublikowano

To wszystko przez Ozia i jego zabawkę. :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________O, majki właśnie spierdolił wszystko. :D

Opublikowano
  • Autor

zrzucamy się na składkę dla chłopaków :naughty:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________odzim jeszcze musiałby zlot zaliczyć,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.