Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kurcze, ale gdzie jest URWAŁ ??? :decayed: :decayed: :decayed:

może RWIE :naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko, potem ma fajne siniaki na tyłku :naughty

nie widziałem ale wierzę [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________

zaraz do niej skrobnę czy nadal chętna :wink4

ale nie ta z południa :tongue4:

nie ta i mnie nie .... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: z tamtą

do adresata doszło , byłem ciekawy czy wyłapiesz to info :jezyk:
Opublikowano
  • Autor

oj tam, ta czy inna,co to za różnica :decayed:

taaa... potwór nie potwór byle by miał ... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

oj tam, ta czy inna,co to za różnica :decayed:

ważne że nie żona :decayed:
Opublikowano

URWAŁ się odnalazł

Zerwał co miał do urwania i wrócił ;>
Opublikowano
  • Autor

strzelił z kulek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może czyta .....................

Opublikowano
  • Autor

zaczytał się ... :wink4:

Opublikowano
;) za dużo piszecie :D
Opublikowano

ALE URWOŁ!!

ŁOJEZU, URWIE ZARA NASTĘPNEMU!!

Jezdem. Musiałem postrzelać z kulek i takie tam różne. Widzę, że fajny temat rozkręciliście. :naughty:

to On nie wie, ze najpierw trzeba przyjśc na początek sie przywitać, a dopiero później się czyta zaległości.... :decayed:

Wiem wiem, ale jakuś tak później musiałbym za daleko wracać.. :decayed:

Opublikowano

;> Tomazszu i co znalazłeś miejscówkę na zlot:D??

Opublikowano

Widzę, że fajny temat rozkręciliście. :naughty:

który ?
Opublikowano

;> Tomazszu i co znalazłeś miejscówkę na zlot:D??

A masz chęć zająć się organizacją?? Jeśli tak to Borki koło Piotrkowa. :wink4:

Ale ja w tym roku wolę Piłę, bo po pierwsze jedzie się tam autobaną, a po drugie jest tam lotnisko.. :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 23:27_________________________________________________

który ?

A o tych krówkach co się tam lansują w drodze do kościoła itepe. :decayed:

Opublikowano

A o tych krówkach co się tam lansują w drodze do kościoła itepe. :decayed

:wink4:

a Borki to nie moga być te w Radumiu

Opublikowano

byłem kiedys tam na zlocie calibry , powiem szczerze to chu..a tam jest

Opublikowano

albo pod kapturskim :polew: :polew: :polew:

To może już k**wa pod OBI, coo?? :D

Opublikowano

albo pod kapturskim :polew: :polew: :polew:

To może już ku***a pod OBI, coo?? :D

Ta i może Cie awansuja w hierarchii forum potem :polew:
Opublikowano

albo pod kapturskim :polew: :polew: :polew:

To może już ku***a pod OBI, coo?? :D

parking duży :good: Brynia upiecze ciasto i będzie git:P
Opublikowano

na jakiego VIP

Opublikowano

Ta i może Cie awansuja w hierarchii forum potem :polew:

Trzebaby stworzyć specjalną rangę dla mnie. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.