Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

więc nie śmiecić tutaj :decayed:

oki :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde, moja cytryna jest taka wysoka, a pali tylko 6,6. Jak wy kuźwa jeździcie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12331755

twoje maseraki majkel :?:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:10_________________________________________________http://www.tvn24.pl/0,2326162,galeria.html

ten "BORowik" pochodził z mojej miejscowości znam dobrze jego ojca, siostrę i szwagra ;(

Opublikowano

Kurde, moja cytryna jest taka wysoka, a pali tylko 6,6. Jak wy kuźwa jeździcie. :decayed:

Ty jeździsz w trasie ja w warszawskich korkach:D
Opublikowano

chodzi o to za jak sie piecuje to normalne auto mniej niz 8 on nie pali i tyle a jak spokojnie latasz to Ci i te 5 spali nie przeczę

Jeszcze dochodzi sprawa tego co widzsz za piecowaniem bo ja napisałem że miałem ciężką nogę na trasie czyli jazda ostra gdzie się dało, zapewne wiesz ze po drodze jest zwoleń, pulawy końskowola, Kurów garbowy jastkowy lublin itd a tam nie da się przelecieć dużo ponad wymaganą

zresztą napisałem kto nie wierzy niech wsiada robimy powtórkę z rozrywki i przy okazji majki poleci sprawę w Chełmie sobie załatwić

Opublikowano

i pwiem Ci że ostro dawałem w piec

to twoje słowa nie moje ,ja jak ostro piecuje to do krakowa 1h45 jadę i mam na to swiadków bo 4 osoby w aucie były, a teraz piszesz ze tak naprawdę to spokojnie jechałeś :cool1: zresztą temat zamknięty
Opublikowano

i pwiem Ci że ostro dawałem w piec

to twoje słowa nie moje , a teraz piszesz ze tak naprawdę to spokojnie jechałeś :cool1: zresztą temat zamknięty

spokojnie to ja jechałem ale przez miejscowości gdzie są ludzie pasy itd reszta trasy tak jak pisałem wcześniej.

jak się nie chcesz przekonać na trasie to Twoja sprawa

ale jeszcze nikogo nie okłamałem nigdy co do spalania czy ze za samochód dałem 25 a wmawiałem ze 20 to nie ja i dlatego proszę byś mi nie zarzucał że następny co mu pali 5 bo ani nie powiedziałem że 5 ani nie skłamałem mówiąc ze zatankowałem za 100 i zrobiłem trasę i cisnąłem w pedał a to że tych 400km nie przejechałęm ciągiem 150km/h to oczywiste

Opublikowano

takiego wyniku dieslem nie zrobiłem zamordował bym go , tylko benzynką, a co do spalania mokom , napisales jak napisales , a teraz troche sprostowales ,jak sie czytało to po szybkim rachunku wychodzilo jak obliczylem wczesniej, za stówe mozesz zatankowć ale nikt nie wie ile miałes w baku przed tankowaniem :naughty:, chodzi o to ze samochody jezdza na paliwie i jak sie je ostro traktuje to musza spalic to jest fizyka :>

Opublikowano

Może przejedziemy się dziś do Wawy zapalić znicz?

Opublikowano

Ja nie mogę , ;(

Opublikowano

Może przejedziemy się dziś do Wawy zapalić znicz?

Panie na krakowskie się nie dopchasz ... wczoraj z A 2 godziny zajęło nam przejście z karowej pod pałać i znowu na karową ale jak będziesz daj znać :good:
Opublikowano

Panie na krakowskie się nie dopchasz ... wczoraj z A 2 godziny zajęło nam przejście z karowej pod pałać i znowu na karową ale jak będziesz daj znać :good:

No właśnie - dlatego chyba sobie dzisiaj odpuszczę. Poza tym to niedziela, więc wieczorem to i wlot do Wawy będzie zapchany.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

lubię ceremonie z udziałem wojska ale nie takie ;(

Opublikowano

meksyk na krakowskim podczas konwoju też i na mszach ;(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

meksyk na krakowskim podczas konwoju też i na mszach ;(

Dobrze, że nie jechałem.

Opublikowano

Bry :hi:

ale nudy :kawa::

:hi:
Opublikowano

Bry :hi:

ale nudy :kawa::

No bo nie było Cię w weekend to i nudy. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.