Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

te dwa dołki w serii było czuć, ale teraz od 2000 zbiera się za***iście :kox:

Ok, sprawdzę w piątek.. :naughty:

:no: za szybka dla ciebie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczta ale dziś mnie nie będzie zara ide na pifko :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to był mini spot , fajne spoty jeszcze przed tobą a najlepsze to bez fur , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ochrzciłem jedną felgę :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłego spota - fajno było poznać super ludzi. Jak nic nie wypadnie, to przyjadę tą swoją padliną za tydzień :)

Koniecznie zapraszamy za tydzień, bo wczoraj nie byliśmy przygotowani na wizytację. :wink4:

wczoraj ochrzciłem jedną felgę :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Boli.. ;(

Pany, gdzie w Radomiu jest jakiś dobry stomatolog? Tydzień temu jak chciałem sprawdzić zawieszenie w wujowej czarnuli i przygrzałem na pełnym gazie w krawężnik to aż mi plomba wypadła. :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ochrzciłem jedną felgę :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a nic mi qr** nie mów :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 12:16_________________________________________________

Pany, gdzie w Radomiu jest jakiś dobry stomatolog? Tydzień temu jak chciałem sprawdzić zawieszenie w wujowej czarnuli i przygrzałem na pełnym gazie w krawężnik to aż mi plomba wypadła. :D :decayed

to już wiem kto będzie sponsorem naprawy felgi :decayed::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie w Radomiu jest jakiś dobry stomatolog?

Na Paderewskiego koło biedronki w blokach.

OSTEO-DENTAL

Paderewskiego 21 lok.4

26-600 Radom

tel.: 048 364-55-52

Robiłem tam zęba ponoć nie do odratowania tylko wyrwać a tu przosze. 2 lata śmiga i jak nowy. Nic nie boli po prostu super. Mili stomatolodzy, mają fach w ręku robią to naprawdę zarąbiście! No i wyposażenie gabinetu pierwsza klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź w piątek wezmę kombinerki, wiertarkę, trochę betonu i gumowy młotek ,załatwimy to za friko i nic nie będziesz pamiętał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Joanna Beresińska wróciła z Łodzi z dziwną chorobą i wspaniałym humorem :)) fantastyczny panieński :D"

Oziu?

Kiedy kawalerskie? :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Joanna Beresińska wróciła z Łodzi z dziwną chorobą i wspaniałym humorem :)) fantastyczny panieński :D"

Oziu?

Kiedy kawalerskie? :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

a to nie nasze znajomych ;> one sobie pojechały do łodzi a my podbijaliśmy warszawskie dupeczki ;D[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 00:49_________________________________________________Korzeń ja 28 będę w Siedlcach a za 2 tygodnie idziemy z kolegami na jakieś dziewuszki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc

Tomaszu, napisz go gościa,może akurat Twój rozmiar :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_proteze-t139420.0.html;msg1548856;boardseen#new

Gadałem z gościem, ale krzyczy se za to jak za zboże. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...