Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polski kierowca... Nie wiem jak to zrobił ale miał fart że przeżył :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema , podjechalby ktoś obczaić mi auto ?? jestem w strasznej pogtrzebie bo zostałem bez wozu :thumbdown: , miałem kupic dla mojej Pani później ale zostalem zmuszony przyspieszyć transakcje :notworthy:

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-1-4tdi-klimatronik-5-drzwi-C14748222.html

Opublikowano

po wczorajszym dniu już nie wiem czy q czy tył :gwizdanie: znajomy mnie przewiózł nowa rs6 po programie :evil:

z wrażenia zapomniałem zapytać czy da rundę :decayed:

Bierz Q, bo inaczej się rozwalisz. :decayed:

coś o tym wiesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bądź twardy wuju bierz RWD i ogień ...

Opublikowano

bądź twardy wuju bierz RWD i ogień ...

puki co e30 i swap na 2.8 :naughty:

ale najpierw muszę sprzedać audi :cool1: dziś kudłaty ja wygłaskał to może ktoś się skusi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

na wygłaskane redło zawsze jakis maniak sie znajdzie :naughty:

Opublikowano

na wygłaskane redło zawsze jakis maniak sie znajdzie :naughty:

na to liczę :>

Opublikowano

tylko maskę głaskał. i dokładkę trzeba było poprawić :tongue4:

Opublikowano

aj i jak tu was zostawić na chwile samych...

Opublikowano
  • Autor

a co sie stało oZiU :naughty:

Opublikowano

a co sie stało oZiU :naughty:

no chyba coś tam u Tomaszka robiliście jak ja siedzę tu za wielką wodą;/ :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

jeszcze nic nie było :naughty:

Opublikowano

jeszcze nic nie było :naughty:

ufff;p
Opublikowano

do tomasza pójdziemy jak tv sobie zrobi , bo tak to bysmy musieli ze soba gadać :kox:

Opublikowano
  • Autor

no no jak bedzie tv idziemy :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

siema , podjechalby ktoś obczaić mi auto ?? jestem w strasznej pogtrzebie bo zostałem bez wozu :thumbdown: , miałem kupic dla mojej Pani później ale zostalem zmuszony przyspieszyć transakcje :notworthy:

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-1-4tdi-klimatronik-5-drzwi-C14748222.html

to nie jest w radomiu on ma blachy wiejskie wra u nas ida wr zreszta klient sprzedaje połóweczke to tansze sa w monopolowym niż ta
Opublikowano

moskal, u nas się aut nie kupuje :naughty:

nie świruj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to nie jest w radomiu on ma blachy wiejskie wra u nas ida wr zreszta klient sprzedaje połóweczke to tansze sa w monopolowym niż ta

Nie no, uwielbiam określenie "wiejskie blachy". :D

Chyba się przemelduję.. :decayed:

Oziu, najpierw kupię lodówkę i pralkę, a później TV, więc już niedługo. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no tak, na głodnego i w brudnych gaciach TV się nie ogląda :wink4::naughty:

Opublikowano
:P no tomaszu i jakaś sofa albo coś do siedzenia przed TV:P Majki od ubezpieczeń ktoś by się znalazł gorzej z tym 2-gim;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.