Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam kumpla co honde 125 ma zrobiona na papier 49 i mozna latac bez prawka - :> ,a powiem szczerze ze takim 125 skuterem mozna ładnie polatac nie jedno a4 by sie zdziwiło ze swiateł

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam kumpla co honde 125 ma zrobiona na papier 49 i mozna latac bez prawka - :> ,a powiem szczerze ze takim 125 skuterem mozna ładnie polatac nie jedno a4 by sie zdziwiło ze swiateł

:th:

Opublikowano

mam kumpla co honde 125 ma zrobiona na papier 49 i mozna latac bez prawka - :> ,a powiem szczerze ze takim 125 skuterem mozna ładnie polatac nie jedno a4 by sie zdziwiło ze swiateł

co prawda to prawda

Opublikowano
  • Autor

reflektuje ktoś na spota w piątek, bo ja chyba się pojawię :)

Opublikowano

Witam chłopaki. Postanowiłem się tu odezwać w sprawie takiej jednej bo a nuż ktoś coś wie... w zeszły poniedziałek zakupiłem sobie doładowanie do tak taka, no i do dzis dzien doladowanie sie nie pojawilo. zagladam w allegro a tu taki zonk:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=21182701

kodów nie ma, konto zawieszone, koles sie rozpłynął... tylko z mojej aukcji gosciu przytulił ponad 12k PLNów, a popatrzyłem po innych negatywach i podejrzewam ze nawet i 100-150k mógł nazbierac... a oto dane delikwenta jakie dostałem do przelewu:

Kamil Osica

Julkam-Kamil Osica

kwiatowa 19a

26-600 radom

moze ktoś go zna albo cuś, prosiłbym o info bo nie chce mi sie na Policje łazić ale na pewno tego tak nie zostawie

Pozdrawiam

Opublikowano

reflektuje ktoś na spota w piątek, bo ja chyba się pojawię :)

Być może się pojawę. :wink4:

moze ktoś go zna albo cuś, prosiłbym o info bo nie chce mi sie na Policje łazić ale na pewno tego tak nie zostawie

Pozdrawiam

Niestety mnie nic o tym nie wiadomo. Nawet nie wiem gdzie jest ta Kwiatowa.. :mysli:

Opublikowano

reflektuje ktoś na spota w piątek, bo ja chyba się pojawię :)

Być może się pojawę. :wink4:

moze ktoś go zna albo cuś, prosiłbym o info bo nie chce mi sie na Policje łazić ale na pewno tego tak nie zostawie

Pozdrawiam

Niestety mnie nic o tym nie wiadomo. Nawet nie wiem gdzie jest ta Kwiatowa.. :mysli:

ja może bede przelotem

kwiatowa jest na glinicach koło koscioła, wjazzd od słowackiego

Opublikowano

Uwaga, w piątek spot i nowe samochody na spocie! :naughty:

Opublikowano

Uwaga, w piątek spot i nowe samochody na spocie! :naughty:

jake?
Opublikowano
  • Autor

ktoś pewnie znowu jakąś padline BMke kupił :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________niestety w piątek zaczynam pijacki 3 dniowy weekend :naughty:

Opublikowano

ktoś pewnie znowu jakąś padline BMke kupił :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________niestety w piątek zaczynam pijacki 3 dniowy weekend :naughty:

haha, pewnie Tomek

Ja chwilowo śmigam, A6 C5 w tym samym kolorze co moja, a4 poszła jako zastępcze,

pozdro

Opublikowano

... to do piątku.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

bede moze kolo 20[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 19:13_________________________________________________jestem ale zywej duszy nie ma :gwizdanie: :kwasny:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 19:55_________________________________________________kudlaty, jeden porzadny czlowiek sie pojawil :)

Opublikowano

dzieki, MCM drugi porządny, a tak nawiasem porządnie sie nawaliłem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

...a tak nawiasem porządnie sie nawaliłem :naughty:

i tak trzeba :wink4:

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

Ja byłem w tamtym tygodniu, ale też nikogo nie było.. :gwizdanie:

Ja bym się pociął, jakbym wywalił taką beemę:

http://www.smog.pl/wideo/45709/salto_lawety_hit_internetu/

Opublikowano

co za pajac ta lawete prowadził heheheheeh :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co za pajac ta lawete prowadził heheheheeh :polew: :polew: :polew:

musk

drift mu nieźle wychodzi chodź z lawetą już nie koniecznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.