Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idzie ktos dzis na piknik off road na koniówce na torze bedzie -wstep wolny

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idzie ktos dzis na piknik off road na koniówce na torze bedzie -wstep wolny

O, nie wiedziałem, że coś takiego było..

mcm, zdjęcia nie zrobiliśmy, bo jakoś tak.. odzim przyjechał wózkiem z Błażejem, a ja rowerem. :wink4:

Opublikowano

pany

wybieram się na przegląd niuni do aso na ul. zakładową

to cały czas bardzo porządny zakład? nie ma ściemy i narzekania?

jakieś rekomendacje?

pozdro :hi:

T.

Opublikowano

pany

wybieram się na przegląd niuni do aso na ul. zakładową

to cały czas bardzo porządny zakład? nie ma ściemy i narzekania?

jakieś rekomendacje?

pozdro :hi:

T.

a gdzie to jest??? pierwsze słysze, a dlaczego nie Chorzowska Vw???

Opublikowano

hm

przyznam że wiem tylko tyle - zgłoś się do pana michała sawickiego, porządny koleś

natomiast adresu za bardzo nie znam :mysli:

może to i chorzowska ..... - HGW

Opublikowano

hm

przyznam że wiem tylko tyle - zgłoś się do pana michała sawickiego, porządny koleś

natomiast adresu za bardzo nie znam :mysli:

może to i chorzowska ..... - HGW

nie rozumiem, ??? przeciez to Ty chciałeś jechać tam???

ja warsztatu nie szukam, jak juz pisałem nie spotkałem się ze złymi opiniami na temat VW ster, na chorzowskiej, wjazd od Lubelskiej.

o tym na zakłądowej nigdy nie słyszałem,

wiem że szrokim łukiem należy omijac lider serwis na Brackiej, i na Ceglaniej, o nich ostatnio tylko źle słysze, a z tym pierwszym sam miałem miemiło do czynienia.

pozdro

Opublikowano

Z tego co wiem ASO VW/Audi jest tylko na Chorzowskiej.. :mysli:

Chyba że chodzi o ASO Skody, ale to też nie jest Ceglana tylko Wernera.

Seat z kolei jest na ul. Kieleckiej.

Kurde, zumi nie znajduje ul. Zakładowej w Radomiu?? :mysli:Kamyk, Ty na pewno do nas chcesz przyjechać? :>

Opublikowano

ASO Skody, ale to też nie jest Ceglana tylko Wernera.

dokładnie a wjazd od ulicy dworskiej , a na ceglanej jest za***isty warsztat u mojego ojca w garazu hehehehe
Opublikowano

Z tego co wiem ASO VW/Audi jest tylko na Chorzowskiej.. :mysli:

Chyba że chodzi o ASO Skody, ale to też nie jest Ceglana tylko Wernera.

Seat z kolei jest na ul. Kieleckiej.

Kurde, zumi nie znajduje ul. Zakładowej w Radomiu?? :mysli:Kamyk, Ty na pewno do nas chcesz przyjechać? :>

koledzy

serdecznie wszystkim dziękuję za troskę, ale temat ogarnąłem w najprostszy z możliwych sposobó - po porostu zadzwoniłem do kierownika serwisu i się zapytałem o adres :decayed:

stanęło na chorzowskiej, środa itd itp

dziękuję za pomoc i troszkę good vibrations :)

Opublikowano

Kamyk, równiez pozdro, szkoda że nie piatek, na spota byś zajechał :cool1:

Opublikowano

Kolejna zmiana inwestora i kolejna zmiana szefa projektu.. Beema jest teraz u innego magika. Trochę to trwało, ale teraz prace ruszyły pełną parą. :kox:

20110615206.jpg

Opublikowano

Kolejna zmiana inwestora i kolejna zmiana szefa projektu.. Beema jest teraz u innego magika. Trochę to trwało, ale teraz prace ruszyły pełną parą. :kox:

20110615206.jpg

I co dalej??? co bedzie pod maską??? kiedy koniec i testdrive????

pozdro

Opublikowano

I co dalej??? co bedzie pod maską??? kiedy koniec i testdrive????

pozdro

Na przyszły sezon silnik zostaje ten sam. Będę musiał przyjechać do Ciebie na drobne malowanie. Testdrive myślę, że na przełomie sierpnia i września.

Opublikowano

tomaszu zająłeś się teraz handlem bmw;P?

Opublikowano

co tam działacie z tą e30chą ? :kox:

Opublikowano

co tam działacie z tą e30chą ? :kox:

A taką skromną rajdóweczkę na BMW Challenge

Opublikowano

a jaki ty masz motor w tym e30 ?

Opublikowano

a jaki ty masz motor w tym e30 ?

M20 - 320. W BMW Challenge lepszy jest 318is, ale 320 też daje rade - maksymalna dopuszczalna pojemność w tych zawodach.

Opublikowano

M20 - 320

m20b20 :wink4:

W BMW Challenge lepszy jest 318is, ale 320 też daje rade - maksymalna dopuszczalna pojemność w tych zawodach.

no to isa zdecydowanie lepiej :tongue4:

Opublikowano

M20 - 320

m20b20 :wink4:

Aleś ty szczegółowy. M20B20 czyli 320 :tongue4:

Mam 320, nie sprzedam go, żeby kupić 318is. Poza tym 320 lepiej nadaje się do późniejszego swapa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.