Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie poszukuję dobrej duszy z Radomia która pomoże w ocenie Audi B6 w jednym z komisów. Chodzi mi o kogoś wyposażonego w miernik i/lub VAGa. Co prawda znalazłem 2 stacje kontroli, które oferują tzw. "badanie przed zakupem", ale obawiam się, że takie badanie za 60zł to bedzie "po łebkach" byle szybciej i byle skasować klienta.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słyszałem i to nie tak dawno że takie stacje też sa opłacone przez kolesi z komisów bo odpalają im działkę za sprzedany samochód tak wiec ostrożnie z tym... :hi:

Opublikowano

W sterze 300zł kosztuje sprawdzenie auta przed zakupem... pomimo,że audi... to i tak 90% rzeczy sprawdzają

i myślę, że jeśli w sterze byliby opłaceni, to i tak dostajesz papier, w którym masz napisane na piśmie pomiar lakieru...etc.

Opublikowano

nie twierdze że wszyscy...wiadomo sprawdzić warto ...

Opublikowano

Panowie poszukuję dobrej duszy z Radomia która pomoże w ocenie Audi B6 w jednym z komisów. Chodzi mi o kogoś wyposażonego w miernik i/lub VAGa. Co prawda znalazłem 2 stacje kontroli, które oferują tzw. "badanie przed zakupem", ale obawiam się, że takie badanie za 60zł to bedzie "po łebkach" byle szybciej i byle skasować klienta.

poszło PW

Opublikowano

dzieje sie cos w tym radomiu :wink4:jutro moze zawitam :cool1:

Opublikowano

miasto tylko zaorać :gwizdanie:

Opublikowano

miasto tylko zaorać :gwizdanie:

Co masz na myśli?

Opublikowano

Czy na spotach pojawia się czarne RS4? widziałem wczoraj takiego u was w metropolii :wink4:

Opublikowano

Czy na spotach pojawia się czarne RS4? widziałem wczoraj takiego u was w metropolii :wink4:

nie bo nie ma spotów u nas na razie
Opublikowano
  • Autor

zastój sie zrobił :wink4:

Opublikowano

zastój sie zrobił :wink4:

jak bedziesz to i Ja podjade, pozdro[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 11:17_________________________________________________Odzim

zrobiłem tą dawke, dużo wiecej trzebabyło dołozyć żeby coś sie zmieniło, dałem na max ile komp pozwolił w góre, sporo sie poprawiło palenie, ale i tak pewnie pompa padaka, narazie tak zostaje, dzieki

Opublikowano

nie bo nie ma spotów u nas na razie

:mysli: czyli ten post na samej górze nieaktualny?

Opublikowano

nie bo nie ma spotów u nas na razie

:mysli: czyli ten post na samej górze nieaktualny?

Aktualny, pod warunkiem, że podpiszemy umowę, że przyjedziesz.. :wink4:

Opublikowano

Aktualny, pod warunkiem, że podpiszemy umowę, że przyjedziesz.. :wink4

:good: ten i nastepny tydzień jestem codziennie , szkolimy ludzi w nowo powstającym zakładzie więc jeśli spot miałby sie odbyc to chętnie zajrzę i poznam :hi:

Opublikowano
  • Autor

zastój sie zrobił :wink4:

jak będziesz to i Ja podjadę, pozdro

jadę z żonką do kina na 20.30 wiec może wpadnę przed 20 na minutę
Opublikowano

nie było nikogo kto sie deklarował a byl ,Tomaszu , Adrian , KOLEGA Z CHEŁMNA I Ja ,więc spocik zaliczony

Opublikowano
  • Autor

no niestety za późno z domu wyjechałem i nie zdążyłem zajechać :confused4:

Opublikowano

Ja byłem punkt 19-ta i niestety,ale żadnej audiczki nie widziałem :kwasny:

Opublikowano

Ja byłem punkt 19-ta i niestety,ale żadnej audiczki nie widziałem :kwasny:

bo audicek już ni ma;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.