Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja byłem punkt 19-ta i niestety,ale żadnej audiczki nie widziałem :kwasny:

fakt zjechalismy sie pózniej koło 1945 ale ozix były dwie a4 wiec nie było tak źle
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja byłem punkt 19-ta i niestety,ale żadnej audiczki nie widziałem :kwasny:

fakt zjechalismy sie pózniej koło 1945 ale ozix były dwie a4 wiec nie było tak źle

no to fakt;) przepraszam;] to komu została jeszcze a4? Kudłatemu i Adrianowi? Czy Michałowi też?
Opublikowano

kudłatemu i adrianowi ,michal juz nie ma :confused4:

Opublikowano

Ja byłem punkt 19-ta i niestety,ale żadnej audiczki nie widziałem :kwasny:

My tu Audicami nie jeździmy. :decayed:

Poza tym mamy tendencje do spóźniania się 3 kwadranse. :decayed:

Opublikowano

Ja też przejeżdżałem ok.19 i były chyba same VW...

Opublikowano

Też widziałem kilka Volksów, a dalej wracajac do domu jeszcze spotowały Hondy. Widać piatek w Radomiu jest dniem spotowym :)

Opublikowano

może w tym tygodniu dam radę podjechać, :cool1:

Opublikowano

a ja dzis widziałem klubowa :a4fan:w galerii słonecznej granatowa jeśli się nie mylę Wzw chyba miała tablice... :mysli:

Opublikowano

w ten piątek nie dam rady ale na następny można by było coś ruszyć... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero 4 listopada może wpadnę (po wizycie u Witka:wink4: )

Opublikowano

ja dopiero 4 listopada może wpadnę (po wizycie u Witka :wink4: )

ciekawe ile wykręcicie

Opublikowano
  • Autor

liczę na 210 KM

Opublikowano

dziś znów u Was widziałem tego czarnego RS4 B7 :naughty:

Opublikowano

liczę na 210 KM

220Ps 470 Nm tyle tak mniej wiecej powinno wyjsc jak masz zdrowa motorownie :mysli:
Opublikowano
  • Autor

pożyjemy, zobaczymy :)

Opublikowano

Siema, może ktoś ma info odnośnie rozrządu w nissanie Primerze 2.0 Td, 97 R, znaki były, ale sie posypało wszystko,

dzieki

Opublikowano

Zna ktoś te auto ??? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C20055369.html Proszę o informacje jeśli ktoś coś wie? Mógłbym je ktoś dla mnie obejrzeć???

Opublikowano

Zna ktoś te auto ??? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C20055369.html Proszę o informacje jeśli ktoś coś wie? Mógłbym je ktoś dla mnie obejrzeć???

jak dla mnie na fotkach zdrowo wygląda,

Opublikowano

Dużym plusem jest napęd 4 Motion, na zimę jak znalazł :good:

Opublikowano

Zna ktoś te auto ??? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C20055369.html Proszę o informacje jeśli ktoś coś wie? Mógłbym je ktoś dla mnie obejrzeć???

jak dla mnie na fotkach zdrowo wygląda,

Nom;] tylko naklejka rejestracyjna odpada z szyby;] nie ma cyferki na końcu więc jest zarejestrowana w rmiu od jakos 2005 czy 2006?;] 3 lata temu to z "F"/"G" na końcu dawali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.