Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja inż. przed wakacjami obroniłem, szkoda że się podetrzeć tym kwitem można jedynie..

wuju nie koniecznie , zależy czego i na jakiej uczelni
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o o ;] Tomasz gratki:* ja w tym miesiącu też będę coś takiego robił;]

Opublikowano

ja inż. przed wakacjami obroniłem, szkoda że się podetrzeć tym kwitem można jedynie..

wuju nie koniecznie , zależy czego i na jakiej uczelni

systemy teleinformatyczne, kierunek spoko.. tylko że bez 2-3 letniego doświadczenia to nikt nie chce dłużej rozmawiać :thumbdown:

Opublikowano

wuju a tak konkretnie o tam miliscie :>?

Opublikowano

wuju a tak konkretnie o tam miliscie :>?

konkretnie to nic :D wszystkiego po trochu :disgust:

Opublikowano

konkretnie to nic :D wszystkiego po trochu :disgust:

Nauczyli jak wyrezać beemę. :decayed:

Opublikowano

konkretnie to nic :D wszystkiego po trochu :disgust:

Nauczyli jak wyrezać beemę. :decayed:

trochi tak :decayed:

a propo nowe dziecko w rodzinie

39542977.jpg

Opublikowano

kupiłeś drugą? :kox: jedna ładniejsza od drugiej :slina:

Opublikowano

:evil:wuju ale z was koneserzy :naughty:, ostatnio Clarkson z Top Gear sie rozbijał takim staruszkami ,mieli kupic najfniejsze mocne stare cabrio i wszyscy trzej kupili 325 na wąskiej lampie

Opublikowano

kupiłeś drugą? :kox: jedna ładniejsza od drugiej :slina:

od zawsze marzyłem o tej czarnej, niestety nie jest moja, ale często będę ją teraz widywał :decayed:

wuju ale z was koneserzy :naughty:

e30 rządzą w kozienicach i robi się coraz ciekawiej

choć w przypadku czarnej to wymiana 1:1

Opublikowano

Co pod maską kryje czarna? :naughty:

Opublikowano

Hehe... widzę,że temat nie tylko o radomskich spotach umarł.... umarł także temat o Audi... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak widać na powyższym zdjęciu prym wiedzie biała "trójka" , do której dołączyła teraz czarna :kox:

Opublikowano

nikt już nie chciał gadać o audi to gadamy teraz o beemkach :decayed:

w czarnej jest na razie bida pod maską m20b20 w sensie stare 2.0

ale do wiosny ma być coś mocniejszego tak żeby moje b28 dostało baty w końcu :D

tak że muszę chyba coś podłubać i ja :evil:

Opublikowano

Kiedyś jeździłem "jedynką" za czasów studiów... :tongue4:

więc bmw nie jest mi obce... :wink4:

Opublikowano

Kiedyś jeździłem "jedynką" za czasów studiów... :tongue4:

więc bmw nie jest mi obce... :wink4:

a jak jeździ s4 b6 :mysli: jedzie to :mysli::decayed:
Opublikowano

Co ma nie jechać...?

Jezdzilem wieloma bardzo szybkimi autami i mi osobiscie osiągi S4 odpowiadają na codzień... tyle... dla mnie - jest szybkie, ale nie rwie beretu...

porównałbym ją do STi 2011 sedan, z tym że STi troche lepiej połyka zakręty, za to S4 to bardziej komfortowe auto...

Opublikowano

ile takie s4 ma do 100?

Opublikowano

siema wszystkim, dawno mnie tu nie było, pozdro 4 All, miłego dnia

Opublikowano

ile takie s4 ma do 100?

5.6 sek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.