Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
już przerabiałem to lipa

jadąc w strone warszawy, na jednym z pierwszych komisów po prawej, okolice nru 140-160, tam jest klejenie plastików, tylkosłabo widoczny szyld, dobrze i niedrogo, tylko cenę dogaduj przed usługą, pozdr

u kinasa zrobiles ale nie wiedzialem ze plastiki tez robi bo zawsze to tłumikarz byl

tak tak plastiki też kiedyś wymieniałem cały wydech u nich jeszcze w escorcie też mogę polecić ale to moje zdanie.

Zasiepa tu ogólnie teraz to fakt chociaż krótko tu jestem...

to sa ci co kleili plastiki obok motelu na Czarneckiego, ale sie przenieśli

siema dla wszytkich

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepiej, Oni kleili te plastiki tam gdzie ta syrenka,później się przenieśli obok Motelu a teraz widocznie znów tam wrócili :)

Opublikowano

dziargaja za tym budynkiem głównym tam jakąś kanciape maja to przypuszczam że jak podłokietnik jaki kupic ułamany zawias to by też dali rade.

Opublikowano

Siemka Czy ktoś może się orientuje gdzie u nas można usunąć małe wgniecenie bez lakierowania cb mi kur... spadło.Jakiś zakład w miarę tani i dobry ktoś zna ?? pozdrawiam

Opublikowano
Siemka Czy ktoś może się orientuje gdzie u nas można usunąć małe wgniecenie bez lakierowania cb mi kur... spadło.Jakiś zakład w miarę tani i dobry ktoś zna ?? pozdrawiam

Na Firleju, ul. Christianiego,usuwałem tam mała wgniotkę, perfekcyjna robota:thumbup1:

Opublikowano

na warszawskiej klijent ,robi magnezami ,widzilem jak zrobiła4 b7 po gradzie nic nie bylo widac a zlikwidowal z 15 wgniotek

Opublikowano

Na warszawskiej w którym miejscu mniej wiecej??

Opublikowano

To chyba ten sam klient, za fotoradarem w lewo jest ta uliczka.

Opublikowano

pojadłeś tomaszu ?

Opublikowano

A co do usuwania tych wgnieceń, orientujecie się jakie są koszty takiej zabawy :eusathink:

Opublikowano

Ja płaciłem 50 zł za wgniotkę, ale zrobił tak że śladu nie ma:thumbup1:

Opublikowano

Dzięki za podpowiedz warto wiedzieć że jest taki magik u nas bo ja tylko wiedziałem o tym z lublina "AutoDent"

Opublikowano

Ano jest, wystarczy poszperać- http://dar-cars.com/kontakt.html

:hi:

Opublikowano

hyhy to też muszę podjechać:)

Opublikowano

wcześniej się zapisać, bo od ręki nie zrobi

Opublikowano

o powiadomienia już na poczte nie przychodzą...

Opublikowano

ciężko się tu teraz odnaleźć:kwasny:

Opublikowano
ciężko się tu teraz odnaleźć:kwasny:

Z czasem się do strony przywyknie :wink: ja osobiście,też nie za bardzo to teraz ogarniam,wcześniejsze forum było jakoś bardziej przejrzyste :decayed:

Opublikowano

Witam Wszystkich z rana, a może by w piątek co ogarnął?? już ciepło się robi...

Opublikowano

witam panowie...mam takie pytanie, możecie mi polecić jakiś dobry warsztat w radomiu lub okolicy gdzie mógłbym podjechac ze swoim 1.8t, mam problem z obrotami...podkładałem żeby was nie skłamac z 10 przepustnic i nadal to samo!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.