Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

co masz na myśli?

Czyżby chodziło o cofanie licznika? W Audi A4 jest to zabronione. :wink4:

nie mówi się "cofanie" tylko korekta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

nieee o korekte licznika mi biega tylko pin wyciagnac wsad wgrac o takie tematy pytalem Po co mial bym przebieg zmieniac? bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cassius który Andrzej?:whistling:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

to lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee o korekte licznika mi biega tylko pin wyciagnac wsad wgrac o takie tematy pytalem Po co mial bym przebieg zmieniac? bez sensu

pin moge ci wyciagnac zakodowac kluczyk ,ale z wsadami to jest róznie wgrac zawsze mozna ale to mozemy zrobic na twoja odpowiedzialnosc jak masz juz jakis do wgrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich historyjek wyssanych z palca znam kilka, ale nie chodzi o to , pytanie było o serwis Opla na Warszawskiej - jest? jest więc luzuj poślady:naughty:

sam luzuj poślady (chociaż pewnie już nie musisz taki wyluzowany jesteś ),ja uważam ze tam serwisu opla nie ma -a historie z palca to może ty masz ze swoimi kolegami -ale o niej nie opowiadaj tutaj proszę

widzę że edytujesz tego posta co pare godzin,ciężko Ci coś sensownego napisać? daj już spokój,wystarczy że Ty opisałeś niesamowitą :kox:przygodę jaką przeżyłeś w tym serwisie:facepalm:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki rzucił wam sie w oczy gdzies na forum taki temat lub podobny"wymiana obwódek szyb w a4 b6 sedan" bo kurde szukam i znaleźć nie moge znalazłem do avanta a do sedana nie:facepalm:. za pomoc dziekuje:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chromy? wpisz

wpisywałęm ale wyskoczyło w hu... ale akurat nie to co trzeba. swoja droga to ta wyszukiwarka forumowa to o dupe rozbic jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt,wyszukiwarka po zmianie jest do bani:kwasny: co z tymi obwódkami chcesz wiedzieć? na pewno tylne małe szybki musisz wycinać,pozostałe schodzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie nie małe rezanko w swieta. jednym z planów jest zmian obwodek na chrom:D i chciałem wiedziec co mi jest potrzebne i jak za to sie ogolnie zabrac:D widziałem gdzies watek o tym ale gdzie:dontknow::dontknow::dontknow::dontknow:

---------- Post dopisany at 04:07 ---------- Poprzedni post napisany at 04:03 ----------

fakt,wyszukiwarka po zmianie jest do bani:kwasny: co z tymi obwódkami chcesz wiedzieć? na pewno tylne małe szybki musisz wycinać,pozostałe schodzą :wink:

to wiem ze trzeba je wyciac:kwasny:ale czy pózniej bedą sie do czegos nadawaly czy musze kupic dwie inne? nie mam pojecia bo nigdy nie wymienialem zadnej z szyb i nigdy nie widzialem jak to sie robi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na spota 21 grudnia. jakims "opłatkiem" sie połamać %%%%%:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dużo czasu ja mam wolne tego dnia jak na chwile obecną :wink:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

takie coś znalazłem PolskaJazda ť Wszystkie samochody ť Audi ť Audi A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy, potrzebuje kogoś ogarniętego w automatach, jakiś namiar jak by było można, dzięki, a co do spota to też bym się pisał nowy jestem, ale miło by było pogadać z kolegami bardziej doświadczonymi w temacie Audi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...