Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słyszałem gdzieś tekst " będe brał Cie jak chytra baba 3 pomarancze":polew::polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miłego dnia

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

[h=1]Pożegnaj Stary Rok na radomskim Deptaku z YouCrane[/h]gwiazdą wieczoru będzie występ "chytrej baby" i 3 cytryny

:hi:

Opublikowano
Pożegnaj Stary Rok na radomskim Deptaku z YouCrane

gwiazdą wieczoru będzie występ "chytrej baby" i 3 cytryny

:hi:

tam były 3 pomarańcze!! :D

Opublikowano

mandaryny też nie będzie :wink:

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Pany najlepszego bez mandatów i awarii pod każdą postacią :drunk:

Opublikowano
mandaryny też nie będzie :wink:

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Pany najlepszego bez mandatów i awarii pod każdą postacią :drunk:

tez sie dołanczam do zyczen

Opublikowano

Siema chytrusy z Radomia. Powodzenia w Nowym Roku. Ja noc spędziłem pod kołdrą, z grypą i temperaturą 39,1. Takiego miałem Sylwestra. :decayed:

Opublikowano

uuu to gorącą noc miałeś :boobs::wink:

Opublikowano

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.:hi:

Wszystkiego naj. w nowym roku:banan:

Opublikowano

tomaszu - to tak jak u mnie dzieciaki i paulina zalegaja od wczoraj w łóżku - jeszcze do dzisiaj, tylko ja wino popijam bo nawet browar juz mi sie skonczyl ,ehh jutro do roboty a kij z takim sylwestrem i nowym rokiem

Opublikowano

moj synek chory ledwo oddycha taki katar i temp a kumpla zona byla w nocy na pogotowiu takiej gorączki dostała, więc życzę przede wszystkim zdrówka w nowym 2013 !!

Opublikowano

Panowie robimy jutro spota?

Opublikowano

ja niestety nie dam rady...

Opublikowano

ja ewentualnie moge podjechac:d

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

chłopaki wiecie kto mi ogarnie montaz bose w mojej:audi:. kogos kto juz robił cos takiego w b6?

Opublikowano
Panowie robimy jutro spota?

a ja nawet kończę o 20 także też będę na mieście,., przejadę , może ktoś bedzie,.

Opublikowano

inwentaryzacje mam do 22 udupiony:thumbdown:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

ostatnia szansa pany nikt nie chce kapitalnej baterii kaskadowej do umywalki foty w sprzedam za 100zł:hi:

Opublikowano

Ja na spocie nie będę, bo jeszcze walczę z wirusami. Powaliły mnie konkretnie.

Opublikowano

za mało :drunk:

Opublikowano

e bedzie po 22: Drinks:

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

a kolega Tomasz słabo widocznie się dezynfekuje :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.