Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:banan:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ależ w tym Radomiu odśnieżają te drogi,by ich jasny szlag trafił, wracałem dziś z Tarnowa,wszędzie drogi czarne,elegancko odśnieżone,dojeżdżam do Radomia i zonk,dwie koleiny,coś tam nieco zagarnięte :kwasny:, dalej za Jedlińskiem już elegancko

Opublikowano
ależ w tym Radomiu odśnieżają te drogi,by ich jasny szlag trafił, wracałem dziś z Tarnowa,wszędzie drogi czarne,elegancko odśnieżone,dojeżdżam do Radomia i zonk,dwie koleiny,coś tam nieco zagarnięte :kwasny:, dalej za Jedlińskiem już elegancko

nic nowego wszystko w normie,.hehe

Opublikowano

działają nawet śnieg wywożą, ale chyba do Mlecznej... jak w jednej z polskich komedii do Wisły:wink:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

DSC_0091.jpg

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

telewizor połączony z projektorem

http://gry.onet.pl/wiadomosci/wyciekla-specyfikacja-xboksa-720-jesli-jest-prawdz,1,5400780,artykul.html :jerk:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

i ucichło :polew:

Opublikowano

:banan:

tomaszu kiedy tak pojeździmy? może w wakacje :decayed:

Opublikowano

:banan:

tomaszu kiedy tak pojeździmy? może w wakacje :decayed:

Chyba raczej juz w nastepnym zyciu. ;)

Opublikowano

:banan:

tomaszu kiedy tak pojeździmy? może w wakacje :decayed:

Chyba raczej juz w nastepnym zyciu. ;)

ma facet jaja!!!!!!!!!,:shock3::OMG:

zobaczcie jak przelatuje obok tirów, ja jechałem 220 motorkiem dla mnie to juz było szybko,.tym bardziej że bez dużych owiewek,.

Opublikowano

Zdaje się, że już kiedyś było na forum, ale może nie każdy widział:

Opublikowano

:banan:

tomaszu kiedy tak pojeździmy? może w wakacje :decayed:

Chyba raczej juz w nastepnym zyciu. ;)

ma facet jaja!!!!!!!!!,:shock3::OMG:

zobaczcie jak przelatuje obok tirów, ja jechałem 220 motorkiem dla mnie to juz było szybko,.tym bardziej że bez dużych owiewek,.

Jak dla mnie to kamikadze, jaja może ma ale rozumu zero.

Opublikowano
Zdaje się, że już kiedyś było na forum, ale może nie każdy widział:

o sk***iel:kox:

Opublikowano

Aż plecy bolą jak się to ogląda. :wink:

Opublikowano

Cześć pany,ja z innej beczki:Wyłoży mi ktoś jak skasować serwis po wymianie oleju,gdzieś to czytałem na forum ale trochę niezrozumiale opisali (albo ja jestem taki kumaty:facepalm:)

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

Zdaje się, że już kiedyś było na forum, ale może nie każdy widział:

o sk***iel:kox:

j**any!!!:shock3:

Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Opublikowano
Cześć pany,ja z innej beczki:Wyłoży mi ktoś jak skasować serwis po wymianie oleju,gdzieś to czytałem na forum ale trochę niezrozumiale opisali (albo ja jestem taki kumaty:facepalm:)

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

Zdaje się, że już kiedyś było na forum, ale może nie każdy widział:

o sk***iel:kox:

j**any!!!:shock3:

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-2641/

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jeb!:jerk:

Opublikowano

Ale smazy gumy. :kox:

Opublikowano
Kwinto69 dzięki za pw.:hi:
Opublikowano

ok:hi:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

suty rwie pięknie a oto i ona

ka-tuning.no

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Opublikowano

Oglądam te filmiki... i coś czuję... że brakuje mi mocy... :))))

Opublikowano

Piekna zdzira.

Opublikowano

Fura jak złoto,ale i kasa pewnie nie mała

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.