Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kto dziś ogląda mecz?

a ktoś nie oglada?:bicz2:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kto dziś ogląda mecz?

a ktoś nie oglada?:bicz2:

ja nie ogladam ,juz dawno mi sie znudziły patałachy

Opublikowano

oj tam,jak zwykle podwinęła się im noga i jak zwykle NIC SIĘ NIE STAŁO......:grin::grin::grin:

Opublikowano

ta jest co oglądać dopiero włączyłem a już 1:3:facepalm:

Panowie pracuje ktoś może w Hosten Polska Sp. z o.o interesuje mnie atmosfera itd:hi:

Opublikowano

Komorowski po meczu był bardzo zadowolony. Chyba coś chlapnął.

Opublikowano

to ze szczęścia

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

wymieniał ktoś w swoim samochodzie olej w skrzyni biegów czy tak jak u mnie jak na razie jest ok ale lata ma...

Opublikowano

w audi nie wymieniałem jeszcze ale w vw polo tak:/

Opublikowano
ta jest co oglądać dopiero włączyłem a już 1:3:facepalm:

Panowie pracuje ktoś może w Hosten Polska Sp. z o.o interesuje mnie atmosfera itd:hi:

nie wiem jak atmosfera ale dziś wyprzedzałem A4 B7 z reklamą tej spółki:)

Opublikowano
  • Autor

siema

dziś kupiłem od "niebieskich" 8 pkt i 400 zł za 50 OJRO :wink:

Opublikowano
siema

dziś kupiłem od "niebieskich" 8 pkt i 400 zł za 50 OJRO :wink:

dobra transakcja :decayed:

Opublikowano
ta jest co oglądać dopiero włączyłem a już 1:3:facepalm:

Panowie pracuje ktoś może w Hosten Polska Sp. z o.o interesuje mnie atmosfera itd:hi:

nie wiem jak atmosfera ale dziś wyprzedzałem A4 B7 z reklamą tej spółki:)

rozmowę mam we wtorek ale jeden tylko komentarz znalazłem w necie a wiadomo jak bardzo jest ch.... to jest więcej:whistling:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

siema

dziś kupiłem od "niebieskich" 8 pkt i 400 zł za 50 OJRO :wink:

dobra transakcja :decayed:

było tak zrobić

Policyjny Troll Master - YouTube

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

w piątek na targu przy Struga wyrwał klientce kolczyki z uszów :police: latali szukali:doh:

Opublikowano

wymieniał ktoś w swoim samochodzie olej w skrzyni biegów czy tak jak u mnie jak na razie jest ok ale lata ma...

że tak zapytam,po co chcesz ten olej wymieniać? bo jeśli tak dla funu to daj sobie spokój jak nic się nie dzieje, wymienisz i się zacznie, a to biegi będą haczyły a to co innego:naughty:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

w piątek na targu przy Struga wyrwał klientce kolczyki z uszów :police: latali szukali:doh:

że co?:kox: łańcuszki to zrywali,ale żeby kolczyki wyrywać z uszu?:facepalm:

Opublikowano
to ze szczęścia

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

wymieniał ktoś w swoim samochodzie olej w skrzyni biegów czy tak jak u mnie jak na razie jest ok ale lata ma...

trzeba sprawdzić poziom i kolor potem podjąć decyzję,., olej 75/90 GL 4 i 5, motul tez jest dostepny, castrol, febi, mobil, ewentualnie ori,.

Opublikowano

wymieniał ktoś w swoim samochodzie olej w skrzyni biegów czy tak jak u mnie jak na razie jest ok ale lata ma...

że tak zapytam,po co chcesz ten olej wymieniać? bo jeśli tak dla funu to daj sobie spokój jak nic się nie dzieje, wymienisz i się zacznie, a to biegi będą haczyły a to co innego:naughty:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

w piątek na targu przy Struga wyrwał klientce kolczyki z uszów :police: latali szukali:doh:

że co?:kox: łańcuszki to zrywali,ale żeby kolczyki wyrywać z uszu?:facepalm:

jakieś z 10 lat temu widziałem akcje na rynku jak pierścionek rwał z palca dobrze że nie miał sekatora

:decayed:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

biegi dobrze wchodzą to nie ruszam

Opublikowano

sprawdź poziom,jeśli ok to zostaw,jak mało to wtedy decyzja,albo dolewka albo wymiana

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

oleju w skrzyni sie nie wymienia -nie ma takiej potrzeby jest to olej w pełni syntetyczny i sie nie zużywa chyba ze wycieknie -wyjatek stanowia skrzynie automatyczne ale to inna bajka

Sąd: policja używa „suszarek” nielegalnie - Moto - WP.PL

Opublikowano

Siemka,może i ja bym się załapał na swojego pierwszego spota 29-go,była by okazja pogadać na żywca.

Opublikowano

spoko nie fatyguj się

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Odzim właśnie w tym tygodniu takie coś znalazłem odnośnie iskry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.