Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
spoko byłem coś winny :wink:

swoją drogą : pewnie masa golfów ale ... Wlepa na tylną szybę MajoVWka 2013 - :: NAJLEPSZE NAKLEJKI, FOLIE, BRELOKI :: stickery.net

bylismy kiedys na tej majówce z RFS,nawet fajnie było tylko pamietam ze zamiast piwa to herbata goraca była hitem tak zimno było heheheh

teraz to koniec maja powinno być ciepło na wszelki wypadek sieknę sobie weekend wolny:naughty:

siedzę i myślę czy trunku mam wystarczająco ale 24 h pod nosem:whistling:

a jęzor już dygota:bag:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam chłopaki pomożecie?Bawiłem się dzisiaj pierwszy raz vagiem i nie bardzo wiem czy dobrze,proszę o wskazówki:doh:

http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg

Opublikowano

się "nafciarze" bawią :kox:

Opublikowano
  • Autor
Witam chłopaki pomożecie?Bawiłem się dzisiaj pierwszy raz vagiem i nie bardzo wiem czy dobrze,proszę o wskazówki:doh:

http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg

poczytaj w tym dziale jak to sie robi:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/

poza tym z tego co widac to termostat do wymiany :wink:

Opublikowano
Witam chłopaki pomożecie?Bawiłem się dzisiaj pierwszy raz vagiem i nie bardzo wiem czy dobrze,proszę o wskazówki:doh:

http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg

poczytaj w tym dziale jak to sie robi:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/

poza tym z tego co widac to termostat do wymiany :wink:

no właśnie wg.tego robiłem logi,ale zanim je wstawię w odpowiednie miejsce na forum,chciałbym żeby zerknął na nie ktoś kto ma pojęcie

Opublikowano

chętnych było sporo w castingu Samochód marzeń: kup i zrób - program TVN Turbo

dzisiaj była b 4 q bez robocizny 6 tyś :whistling:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

czy u was też z tymi ciasteczkami komunikaty wam wywala czy tylko u mnie na przeglądarce chromie?

Opublikowano
Witam chłopaki pomożecie?Bawiłem się dzisiaj pierwszy raz vagiem i nie bardzo wiem czy dobrze,proszę o wskazówki:doh:

http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg

poczytaj w tym dziale jak to sie robi:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/

poza tym z tego co widac to termostat do wymiany :wink:

no właśnie wg.tego robiłem logi,ale zanim je wstawię w odpowiednie miejsce na forum,chciałbym żeby zerknął na nie ktoś kto ma pojęcie

no to Ci odpowiem bo mam pojęcie musisz zrobic komplet logów bo to co pokazałes nic nie mówi poza tym że masz czysty egr i niesprawny termostat i nie wsatwaia sie logów jak ty tylko na tej stronie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM wtedy lepiej widac i nie musisz ich przekonwertowac

Opublikowano

zrób komplet wg instrukcji i dopiero wrzuć. A coś się dzieje z furmanką, czy tak pro forma?

Opublikowano

pamietaj ze dynamiczne robimy osobno bo jak zrobisz 3 naraz to bedzie pupa, a z tego co pokazales pompowtryski masz ok , egr czysty ,termostat do wymiany , masz do poprawy kat synchronizacji walka -moge ci to zrobic chociaz sam tez mozesz to ogarnac jak masz vaga ,nie robi sie w pd 004 bs wystarczy statyczny ,zeby zobaczyc turbine przeplywke i dawki musisz wykonac dynamicznie przynajmniej 003,008 011 osobno i razem 011 z 003 i 008 z003

Opublikowano

Mam do Was koledzy pytanie

Ile jestescie sklonni zaplacic za shamowanie autka na hamowni tak dla czystej ciekawosci ?

Gdyby byla taka mozliwosc

Pozdro

Opublikowano
Mam do Was koledzy pytanie

Ile jestescie sklonni zaplacic za shamowanie autka na hamowni tak dla czystej ciekawosci ?

Gdyby byla taka mozliwosc

Pozdro

wszystkie hamownie biorą za serie miedzy 1000 a 1200 ... tego nie robi sie z ciekawości tylko dla mocy ( jej nigdy nie za wiele)

a to pytanie to troche takie " z serii audiotele"

Opublikowano
Mam do Was koledzy pytanie

Ile jestescie sklonni zaplacic za shamowanie autka na hamowni tak dla czystej ciekawosci ?

Gdyby byla taka mozliwosc

Pozdro

wszystkie hamownie biorą za serie miedzy 1000 a 1200 ... tego nie robi sie z ciekawości tylko dla mocy ( jej nigdy nie za wiele)

a to pytanie to troche takie " z serii audiotele"

piszesz o kosztach chipowania ,a koledze chodziło o pomiar na hamowni , koszt ok 150 zł za ośkę

Opublikowano
Mam do Was koledzy pytanie

Ile jestescie sklonni zaplacic za shamowanie autka na hamowni tak dla czystej ciekawosci ?

Gdyby byla taka mozliwosc

Pozdro

Gdzie otwierasz hamownię? :wink:

Opublikowano

to sie nie zrozumieliśmy... :facepalm:

Opublikowano
zrób komplet wg instrukcji i dopiero wrzuć. A coś się dzieje z furmanką, czy tak pro forma?

Rano pali jak by na jednym garze nie chodziła,a za chwilę się normuje,czasami jak odpala to obroty stoją w miejscu (na liczniku),przy tym kopci.Jak gaszę i odpalam od nowa to odpala dobrze,miałem nadzieję że po zrobieniu logów,coś się wyjaśni.

Opublikowano

a świece żarowe sprawdzałeś?:naughty:

Opublikowano

nie cały rok temu wymieniałem,ale warto by sprawdzić

Opublikowano

Tak chodzi mi o sprawdzenie a nie chip

Jesli bylo by takie cudo mobilne mysle ze chetnych zawsze by sie paru znalazlo

Albert czujnik temperatuty plynu na kruccu sprawdz niby nie w tym kierunku ale znam przypadek ze na vagu cacy a w praktyce lipa i kopcilo nie palil dobrze

Opublikowano
  • Autor
zrób komplet wg instrukcji i dopiero wrzuć. A coś się dzieje z furmanką, czy tak pro forma?

Rano pali jak by na jednym garze nie chodziła,a za chwilę się normuje,czasami jak odpala to obroty stoją w miejscu (na liczniku),przy tym kopci.Jak gaszę i odpalam od nowa to odpala dobrze,miałem nadzieję że po zrobieniu logów,coś się wyjaśni.

w tych warunkach pogodowych stawiał bym na świece żarowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.