Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 i a4 wiem a czyj jest 3 jednoślad??

odzima, wprawdzie bez silnika ale jednoslad :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema

Tomku spot był nawet całkem liczny, MCM, Kwinto, Ja, Odzim, i Michał,.

własnie MCM miałem pytać czy fotke wstawisz, hehe

ładnie brzmi ten bandzior jak odjeżdżałem co??? ja zawsze stosuje zasade jazdy spotrowo turystycznej,...

1 i 2 do odcinki :banan2: potem turystycznie, :JC_fan:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Michał był?? Ło karwa.

Opublikowano

Coś słyszałem że lotnisko w Radomiu nie uzyskało jakiegoś pozwolenia i raczej prędko nie ruszy, wiecie coś?

Opublikowano
Coś słyszałem że lotnisko w Radomiu nie uzyskało jakiegoś pozwolenia i raczej prędko nie ruszy, wiecie coś?

A od kogo to słyszałeś? :naughty:

Rzeczywiście prędko nie ruszy - na przełomie wiosny i lata 2014. :wink:

Opublikowano

coś w Urzędzie u nas o tym słyszałem, że ponoć Struzik w tym swoje łapska maczał, ILS w Modlinie zainstalowali i nacisk jest z góry żeby tamto lotnisko było priorytetem, czyli brudna polityka:kwasny:

Opublikowano

Dobrze to nazwałeś - brudna polityka. Loty prędzej czy później zostaną uruchomione, ale to sztuczne hamowanie rozwoju doprowadza mnie do szału.

Nie chcę sobie strzępić języka, a raczej palców na klawiaturze...

Opublikowano

ważne że etaty rozdane : jak to słyszałem

jeden pan :"nie da się wkręcić na lotnisko, jakiej roboty nie ma ?

drugi pan: " po dłuższej chwili namysłu" a co ty myślisz że ja rodziny nie mam":wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

nowe brechty już są : Nowe odcinki "Usterki" tuż tuż!

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 22:26 ----------

:bry:13 Piatek - KWEJK.pl

Opublikowano

dopóki ludzie bedą głosować na te ku.wy z psl to tak będzie , dogadują się z każdym kto u władzy byle stołki zająć

Opublikowano

bedzie kto dzisiaj pod ŁOBI? to moze podjade:D

Opublikowano
bedzie kto dzisiaj pod ŁOBI? to moze podjade:D

mam temat do ogarnięcia pod Wolanowem o 18 nie wiem ile mi zejdzie ...

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

dzisiaj zapodaje tylko jeden numer

:banan2:
Opublikowano

no widziałem go w strefie s:jerk:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

obadajcie zegarek można ustawić czas letni i zimowy:wink:

zegarek wojskowy rosyjski darmowa wysyłka podwójny (3524202825) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

na air show by zrobił furrore że nie zakupiłem Zegarek dla lotnikow w ksztalcie samolotu aircraft (3428863563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

i po 50 zł :wink:

Opublikowano
:decayed:
cze byłem blisko ciebie we wtorek po auto seata alhambre kupiłem na 65929 we frankfurcie ,miałem dzwonic ale gdzies numer do ciebie w tel mi zaginął
Opublikowano

ja miałem lepszą akcje jak android zwariował też mi dobrze powymiatało numery:facepalm:

Opublikowano

Wczoraj sprzedałem swoją Beti.

image.jpg

Ale poszła w dobre ręce. :)

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

Mam już nowego bakcyla.

To mój azyl spokoju - miejsce sadzenia drzew, a jednocześnie baza wypadowa na krosa. :kox:

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

fajne poletko :D

krosa juz masz ?

Opublikowano

Mam znajomych co jeżdżą krosami i mam chęć też kupić jakiegoś KTMa na przyszły sezon. :wink:

Opublikowano

taryfa b 6 spod teatralnej poszła do klepania :kwasny:

DSC_1013.jpg

DSC_1010.jpg

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Groźny wypadek w centrum Radomia. 12 rannych

---------- Post dopisany 15-09-2013 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 21:06 ----------

Pionki AUDI S4 2.7 BITURBO 265PS 2001R NAVI RECARO XENON (3539611968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

widzę że jak rejestruje to prawie taśmowo :wink: (pozostałe aukcje)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.