SPOTY RADOMSKIE

mcm

Nie chcę być czepliwy, ale trochę zmęczył mnie ten filmik. Odbiór jest dużo lepszy jak się słyszy dźwięk silników.

• Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• tomaszu

• mcm

• oZiX

• wuju

Top użytkownicy w tym temacie

to obadaj temat od 6,42 Usterka - Ile można składać szafę? - Odcinek 4 - S04E04 - tvn player fachowcy:whistling:

Jak by co to mam do sprzedania dokładkę i kratki s-line b6 oto link :wink:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzedam-dokladke-sline-przod-kratki-nowe-a4-b6-289895/

progam zrobiłeś?? jak tak pokaż wykres

Plany moze troszke...w sumie lezy to u mnie w garazu i nie ma kiedy tego ogarnac, ale Ciebie terz trudno "zastac" :) ogolnie to jestem w trakcie roboty, w przyszlym tyg robie całe sprzegło kolejny krok to wtryski i turbo. Poki co mam 193ps program zrobie na sam koniec.

u mnie już dzisiaj stal z * zagościła :decayed:

Jedzie wypasiony Mercedes na pruszkowskich numerach. W środku czterech łysych, w bagażniku biznesmen. Gość w bagażniku trzęsie się ze strachu, aż popuścił trochę w spodnie. Nagle samochód zatrzymuje się, otwiera się klapa bagażnika i facetowi ukazuje się policjant. Biznesmen zbolałym głosem:

- O Boże! Jak się cieszę, że pana widzę!

- Z czego się,, cieszysz?! Posuń się! :wink:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

i dolany płyn jakiś nowy w Skodzie kupiony G 13 zamiennik G 12 ++

progam zrobiłeś?? jak tak pokaż wykres

mierzyłeś tą moc na hamowni,

jakie turbo , przecież juz założyłeś od 190tki,.???

tak robilem pomiary u Gruchy w Bartpolu. Pierwszy pomiar byl 186 drugi 193 a pozniej zaczelo smierdziec sprzeglo. Nie ma co sie dziwic jest seryjne.. turbo owszem mam KO3s ale wkładam K04. Na tym koncze moje modyfikacje bo to jest skarbonka bez dna.

może do : Sirak Waldemar. Zakład blacharsko - lakierniczy, Radom, Samochody - blacharstwo, lakiernictwo - pkt.pl

bo ewentualnie jest magik z magnesami ale to małe wgniotki:hi:

hehe, kwinto, u Siraka to kiedyś było dobrze, i niektórzy go nadal polecaja bo nie wiedzą że kiedys to nie teraz,. pracowałem na czarnej w Auto markt serwisie, i tez bym nie polecił, chociaz po 600 zł za element krzyczą,.

mógłbym polecić siebie, ale nie obrabiam się niestety,.

bo ewentualnie jest magik z magnesami ale to małe wgniotki:hi:

mógłbym polecić siebie, ale nie obrabiam się niestety,.

ah ta Twoja skromność :grin: .... Ty tam działaj z moim paździerzem :wink:

kudłaty dobrze pisze , są warsztaty które "jadą" na dawno wyrobionej renomie, niestety jakość ich dzisiejszych usług zszedł poniżej poziomu:kwasny:

byłem u Siraka gość wydaje się w porządku a jak z kunsztem się okażę :)... a kogoś od turbo ? bo coś mi się zaczęła w tryb awaryjny przełączać

pozdro.