Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadrat buduje wiec trza mu trochę walizek z pieniędzmi dowieźć:grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć,

już wiem dlaczego cały dzień mnie uszy pieką, hehe

Jarek, nie pisz tych co maja :quattro:, nie zazdrość im, tylko myśl o gratach i zakładamy, jaki problem,.:grin::banan:

u mnie sie nie da ale u ciebie P&P,.:ad:

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

tam właśnie pakuje swoje 3 grosze,

DSCN0743.jpgDSCN0745.jpg

Opublikowano

Zakochałem się w Quattro. Zimo, napierdalaj. :kox:

Opublikowano
Zakochałem się w Quattro.

to samo mowiłeś jak kupiłes RWD :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie Robercikowi proszę d*py nie zawracać !!!

bo ma bardzo ważny projekt do skończenia na piątek

PS:

Robercik streszczaj się bo widze, że walisz jakieś nieplanowane boki, a mnie sie walą terminy :whistling:

Opublikowano
Panowie Robercikowi proszę d*py nie zawracać !!!

bo ma bardzo ważny projekt do skończenia na piątek

PS:

Robercik streszczaj się bo widze, że walisz jakieś nieplanowane boki, a mnie sie walą terminy :whistling:

pfffff doba ma 24 godziny :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Panowie Robercikowi proszę d*py nie zawracać !!!

bo ma bardzo ważny projekt do skończenia na piątek

PS:

Robercik streszczaj się bo widze, że walisz jakieś nieplanowane boki, a mnie sie walą terminy :whistling:

pfffff doba ma 24 godziny :naughty:

płacę za każdą z nich 24/7 :whistling:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Ty tam lepiej do tej chaty garaż dostawiaj bo widzisz co tu się dzieje:kox:

spoko spoko garaż też przewidziany :wink:

Opublikowano
cześć,

już wiem dlaczego cały dzień mnie uszy pieką, hehe

Jarek, nie pisz tych co maja :quattro:, nie zazdrość im, tylko myśl o gratach i zakładamy, jaki problem,.:grin::banan:

u mnie sie nie da ale u ciebie P&P,.:ad:

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

tam właśnie pakuje swoje 3 grosze,

http://s28.postimg.org/5dr5om6mh/DSCN0743.jpghttp://s2.postimg.org/jq28g587p/DSCN0745.jpg

zadnych grubych modów Roberciku.... za duzo wyrzygałem w grudniu na pojego pazdzieza.. wiekszy mod w najblizszym czasie to tylko zmiana licznika na kolor:wink:... ma jeździc teraz... z modlina wczoraj wracałem w 1:40min+10min na policje:kwasny: -100pln:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Drugi mod.... znalazlem po 2 latach poszukiwan nawigacje do mojego radia:decayed: a ze koles ma tez tuner dvbt to bedzie przy okazji....

Opublikowano
Opublikowano

Trzeba było nie psuć viano ,zresztą graty do tego ciężko sir dostaje

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Zakochałem się w Quattro.

to samo mowiłeś jak kupiłes RWD :decayed:

A to nie można mieć dwóch kochanek? :decayed:

Opublikowano
Panowie Robercikowi proszę d*py nie zawracać !!!

bo ma bardzo ważny projekt do skończenia na piątek

PS:

Robercik streszczaj się bo widze, że walisz jakieś nieplanowane boki, a mnie sie walą terminy :whistling:

żadnych boków nie robię, viano prawie cały garaż zajmuje, działam cały czas do przodu,.

Opublikowano

Kudlaty, ja rozumiem, że masz pełne ręce roboty, ale masz caly czas nieosiągalny, a ja potrzebuję z Tobą pogadać. :wink:

Pany, gdzie w Radomiu kupić dywaniki gumowe do auta?

Opublikowano

na Kelles-Krauza, sklep nazywa się chyba Omega , kupowałem tam kiedyś dywaniki welurowe, gumy też jakieś tam miał., poza tym na pewno na Wałowej w tych sklepikach ze wszystkim do auta.

Opublikowano

Kupiłem w tej Omedze. Dzięki Kali. :wink:

Opublikowano
Kupiłem w tej Omedze. Dzięki Kali. :wink:

ja sobie welurowe owinąłem stretchem i tez nie narzekam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panowie Robercikowi proszę d*py nie zawracać !!!

bo ma bardzo ważny projekt do skończenia na piątek

PS:

Robercik streszczaj się bo widze, że walisz jakieś nieplanowane boki, a mnie sie walą terminy :whistling:

żadnych boków nie robię, viano prawie cały garaż zajmuje, działam cały czas do przodu,.

mam nadzieję w piątek na wieczór odebrać :whistling:

Opublikowano

mam nadzieję w piątek na wieczór odebrać :whistling:

nadzieja matką.. ekhem :kox:

Dzis cały dzien robilismy ese ,prawie doszlismy do tego co nie gra ale jeszcze jutro sie zejdzie

BTW viano ładnie sie prezentuje pod kurnikiem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.