Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ważne żeby jutro oddał czysty :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ważne żeby jutro oddał czysty :decayed:

myslałem , ze bedziesz malował całego :decayed:

Opublikowano

Stał w garażu, ale wyglądał na takiego, co się go nie da poskładać. :decayed:

Opublikowano
Stał w garażu, ale wyglądał na takiego, co się go nie da poskładać. :decayed:

hahaha Tomek nie chciałem tego tak dosłownie jak ty mówić no ale wiesz ze Roberto jest jak Nowak... ma ręce które leczą... pełna reanimacja:grin:

Opublikowano
  • Autor

spoko panowie nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli są to trzeba zawołać kogoś, kto o tym nie wie (Robert :wink:) przyjdzie i to zrobi :decayed:

Opublikowano

On lubi wyzwania... :grin:

Opublikowano

Dodam jeszcze, że Robert był bardzo wesoły. Może był na haju. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dodam jeszcze, że Robert był bardzo wesoły. Może był na haju. :decayed:

byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły :wink::decayed:

Opublikowano
Dodam jeszcze, że Robert był bardzo wesoły. Może był na haju. :decayed:

byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły :wink::decayed:

widzialem tego twojego busa przez 3 tygodnie jak polówke rozbieralem i skladalem u kudlatego -mial Robert troche kłopotu z czesciami do tego autobusu -z reszta chłopaki dzisiaj chyba wział nawet urlop zeby skonczyc dla MCMA auto wiec bedzie OK

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Dodam jeszcze, że Robert był bardzo wesoły. Może był na haju. :decayed:

byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły :wink::decayed:

mnie to leb tylko bołal jak u niego dłuzej w garazu posiedzialem jak bylo po malowaniu akurat
Opublikowano

MCM, graty doszły, właściwe tym razem ,.

nowy pasek, rolka, n75 i chłodnica też,.

składam puzzle, ale nie martw sie przystanek nie wychodzi,.:decayed:

czujnik PDC ma byc jutro, nowego cena mnie zabiła,.

dzieki chłopaki za pozytywne myślenie o mnie , hehe

Opublikowano

ale nie martw sie przystanek nie wychodzi

ekhem...ekhem...ekhem... a kto mi opowiadał ze zdjałeś tapicerke z drzwi a tam rozklad jazdy linii 113 ???? :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
MCM, graty doszły, właściwe tym razem ,.

nowy pasek, rolka, n75 i chłodnica też,.

składam puzzle, ale nie martw sie przystanek nie wychodzi,.:decayed:

czujnik PDC ma byc jutro, nowego cena mnie zabiła,.

dzieki chłopaki za pozytywne myślenie o mnie , hehe

bedzie na jutro czy raczej na sobote ?

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

ale nie martw sie przystanek nie wychodzi

ekhem...ekhem...ekhem... a kto mi opowiadał ze zdjałeś tapicerke z drzwi a tam rozklad jazdy linii 113 ???? :grin::grin::grin:

jak to autobus to i przystanek wyjdzie :wink:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

a w to dziabnął młody tym autobusem :decayed:

Zdj_cie0449.jpg

Opublikowano

kasacja :kwasny: , jaja powinny byc uciete przy samej szyi

Opublikowano

Zaprosiłeś go chociaż na forum? :decayed:

Opublikowano

Ładnie mu przyjebał:kox:

Opublikowano

Pany, przewaliłem się, bo kupiłem szare dywaniki gumowe, a do mojego wnętrza bardziej pasują beżowe.. :doh:

Chce ktoś szare? :decayed:

Opublikowano
bardziej pasują beżowe.. :doh:

nie mów ze masz beżowy środek :facepalm:

Opublikowano

wymień na beżowe lub oddaj :naughty:

Opublikowano
wymień na beżowe lub oddaj :naughty:

Nie mogę oddać, bo już je podeptałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

nie mów ze masz beżowy środek :facepalm:

Beżowy.. Tak wyszło. :wink:

Opublikowano

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Beżowy.. Tak wyszło. :wink:

nie zauwazyłeś jak kupowałes ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.