Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
O kurde, zapomniałem o piątkowym spocie. :doh:
buahahhahaha toś się obudził w czas :grin::doh:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a w majówkę spot będzie?:>

Opublikowano

wczoraj bmw nad zalewem zrobili sobie spota z grillem :wink:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

:jerk:taka sobie a 3 ze spotu w krk

a3_wr_a.jpg

a3_wr_b.jpg

a3_wr.jpg

Opublikowano

Daszka ładniejsza:whistling:

Opublikowano
wczoraj bmw nad zalewem zrobili sobie spota z grillem :wink:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

:jerk:taka sobie a 3 ze spotu w krk

http://s3.postimg.org/tkh77rgwv/a3_wr_a.jpg

http://s30.postimg.org/orc8l5lot/a3_wr_b.jpg

http://s9.postimg.org/qof1ifamz/a3_wr.jpg

ale glebisko :DOszust pewnie dostał wysypki na torbie jak zobaczył fotki :naughty::grin:

Opublikowano
wczoraj bmw nad zalewem zrobili sobie spota z grillem :wink:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

:jerk:taka sobie a 3 ze spotu w krk

http://s3.postimg.org/tkh77rgwv/a3_wr_a.jpg

http://s30.postimg.org/orc8l5lot/a3_wr_b.jpg

http://s9.postimg.org/qof1ifamz/a3_wr.jpg

ale glebisko :DOszust pewnie dostał wysypki na torbie jak zobaczył fotki :naughty::grin:

Mieć taki samochód to w pewnym sensie kalectwo. :facepalm:

No ale co kto lubi. :decayed:

Opublikowano
wczoraj bmw nad zalewem zrobili sobie spota z grillem :wink:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

:jerk:taka sobie a 3 ze spotu w krk

http://s3.postimg.org/tkh77rgwv/a3_wr_a.jpg

http://s30.postimg.org/orc8l5lot/a3_wr_b.jpg

http://s9.postimg.org/qof1ifamz/a3_wr.jpg

ale glebisko :DOszust pewnie dostał wysypki na torbie jak zobaczył fotki :naughty::grin:

Mieć taki samochód to w pewnym sensie kalectwo. :facepalm:

No ale co kto lubi. :decayed:

tomku tam na bank jest AIR i jak własciciel bedzie chciał to moze zrobić kozę wiekszą niz Twoje B6 :D

Opublikowano

widzę że klepiecie ulubiony temat- gleba :decayed:

Opublikowano

za***iście..

EOT. :decayed:

Opublikowano

dawno nie było :D

Opublikowano

Kuba Taxi klapa USA z oświetleniem na 5 albo i 6 :jerk:

Puszczałem cie spod środkowego wieżowca na żeromce :wink:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Nadeszła ulubiona część roku tj przegląd i OC :dziura:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

fajne nagrody i wyróżnienia zrobili na rajdzie I Rajd Radomskich Klasyków

I_Rajd_Radomskich_klasyk_w.jpg

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

a co do gleby dobra gleba nie jest zła :naughty:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

koza.jpg

Opublikowano
Kuba Taxi klapa USA z oświetleniem na 5 albo i 6 :jerk:

Puszczałem cie spod środkowego wieżowca na żeromce :wink:

tak myślałem ze to Ty:wink:

a co do klapy a raczej tablicy orientujecie się jak jest z czepianiem się do tego w Anglii i do ciemnych szyb bo jadę w piątek i nie wiem czy zmienić szyby i założyć normalna tablice ew klapę cala bo tablice mam standardowa żeby to jakoś wyglądało

Opublikowano

jeżdziłem z ciemnymi szybami w UK pzrez 3 lata, problemu nie było, chyba że do Szkocji jedziesz,.

no chyba że masz całkiem czarne???

Opublikowano

ciemne ma :naughty:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Pany wróciłem z przeglądu i dostałem kartke z wpisem DEKRA a w niej również przebieg da się to sprawdzić od tak w domu? siedzę i paCZe i nie widzę:decayed:

Opublikowano

jeszcze nie sprawdzisz , ale takie są tego zamiary,pożyjemy zobaczymy :cool:

Opublikowano

całkiem czarne

Opublikowano

najwyżej będziesz zdzierał folię, ja kiedyś miałem taka akcję, albo dowód albo zrywaj folię, dobrze że miałem jakąs dobrą gatunkowo folię i chciała zejść następnego dnia znów miałem czarne szyby :decayed:

dobrze że za glebę nie zabierają dowodu , co Moskal? :grin:

Opublikowano
najwyżej będziesz zdzierał folię, ja kiedyś miałem taka akcję, albo dowód albo zrywaj folię, dobrze że miałem jakąs dobrą gatunkowo folię i chciała zejść następnego dnia znów miałem czarne szyby :decayed:

dobrze że za glebę nie zabierają dowodu , co Moskal? :grin:

Ja miałem kiedys ADR-a , miałem wszystkie szyby max czarne + czołowa na 1/3 i nigdy mi dowód nie poleciał , trzeba szybko otwierac okna :naughty:

Opublikowano

zima była

Opublikowano

Kuba nie masz sie czego bac... oni tylko na NCT sie czepiaja a jak juz przejdzie przeglad to maja to w hu... jedź śmiało:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.