Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć ;p

chce ktoś felgi ori 15 cali audi ?

więcej info na priv

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sie ma Jaki aku do mojego ADR? :hi:

Opublikowano
  • Autor

12V ;):decayed:


a tak na poważnie 64Ah

Opublikowano

12V ;):decayed:

a tak na poważnie 64Ah

ok dzięki

Opublikowano

ma ktos moze z Was albo macie namiary gdzie w radomiu znajde skrzynie manual do 2.4 ?

Opublikowano

ma ktos moze z Was albo macie namiary gdzie w radomiu znajde skrzynie manual do 2.4 ?

poszukaj użytkownika"bey" czy jakoś tak z Radomia

albo Krycha ze Starachowic chyba

Opublikowano

Kwinto69

My w robocie montujemy sakury i dają radę

Daniel napisz do mnie na fb to podam numery do obu kolegów ;)

Opublikowano

Kwinto69

My w robocie montujemy sakury i dają radę

Daniel napisz do mnie na fb to podam numery do obu kolegów ;)

własnie wsadziłem Sakure PRO L - Saka 60 Ah / 540 A i miałem o takich parametrach więc nie kombinowałem oraz świeczki NGK V Line 24

Opublikowano

Co jest? O samochodach rozmawiacie? To nie ten dział! :decayed:

Opublikowano

Co jest? O samochodach rozmawiacie? To nie ten dział! :decayed:

o d*pach po niedzieli jak cieplej się zrobi i bardziej się porozbierają :banan:

Opublikowano

Pytanie za 100 pkt , gdzie w Radomiu zregeneruję felgę aluminiową? Chodzi mi o zakład który robi to na miejscu a nie wysyła gdzieś dalej tak jak to mam miejsce u Marshalla na Mieszka I . Tomaszu , polecisz coś zanim zacznę wieszać psy ? :D

Opublikowano

Pytanie za 100 pkt , gdzie w Radomiu zregeneruję felgę aluminiową? Chodzi mi o zakład który robi to na miejscu a nie wysyła gdzieś dalej tak jak to mam miejsce u Marshalla na Mieszka I . Tomaszu , polecisz coś zanim zacznę wieszać psy ? :D

Oszalałeś? W Radomiu? :decayed:

A tak serio to możesz spróbować przy rondzie na Limanowskiego. Wjazd zaraz przy zjeździe z ronda w stronę Narutowicza.

Opublikowano

www.Felgenman.pl , ul. św Wacława 19 :) gdzie nie zawieziesz to i tak pewnie trafią do nich :) także szkoda dawać zarabiać pośrednikom jak ten przy rondzie :)

Edytowane przez bej

Opublikowano

Dzięki Bej , tam właśnie trafiłem, zostawiłem ,zobaczymy co z tego będzie. Tomaszu , tam na rondzie to co najwyżej możesz sobie spodnie skrócić albo kupić jakiegoś ciuszka kobiecie :D

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

tam na rondzie to co najwyżej możesz sobie spodnie skrócić albo kupić jakiegoś ciuszka kobiecie :D

Dlaczego ?

Opublikowano

Podjedź,zobacz co tam jest teraz, a odpowiesz sobie na to pytanie.

Opublikowano

Kali, nie jestem w kursie. Byłem tam ostatnio z 6 lat temu. :wink:

Opublikowano

Spoko, zaczerpnąłem wiedzy, koleś który tam miał warsztat przeniósł się gdzieś na Potkanów , ale On tylko piaskuje , resztę roboty czyli prostowanie i malowanie zleca właśnie temu facetowi o którym pisał bej .

Opublikowano

Witam, potrzebuje informacji na temat skrzyni tiptronic w fordzie galaxy. Macie jakieś doświadczenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.