Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

galaxy miało tiptronic?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

galaxy miało tiptronic?

takie informacje dostałem :) podobno japońka firma jatco wstawiała

Opublikowano

moze ktos z Was ma w radomiu rozporke do a4 b5 na sprzedaz?

Opublikowano

dolną czy górną??

Opublikowano

Ja potrzebuje górną

Opublikowano
:hi: z 2,5 , 2,8 szukaj ...tam to seria ;)
Opublikowano

galaxy miało tiptronic?

takie informacje dostałem :) podobno japońka firma jatco wstawiała

jeśli japońska to musi być lux :kox:

Edytowane przez Kali S4

Opublikowano

galaxy miało tiptronic?

takie informacje dostałem :) podobno japońka firma jatco wstawiała

jeśli japońska to musi być lux :kox:

japońska firmy jatco

Opublikowano

Trochę zimno. A jak u Was? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Trochę zimno. A jak u Was? :decayed:

Trochę zaczęło faktycznie pizgać :)

e2b9f7b2ed8434ee9ef5584319aed01f.jpg

:hi: siemanko

Opublikowano

Panowie wiem, że już gdzieś było pytanie ale nie mogę znaleźć. Polecicie mi dobrego gazownika w radomiu?? Kogoś kto dobrze założy instalację by się nie bujać po 100 razy na ustawianie itd

Opublikowano

Panowie wiem, że już gdzieś było pytanie ale nie mogę znaleźć. Polecicie mi dobrego gazownika w radomiu?? Kogoś kto dobrze założy instalację by się nie bujać po 100 razy na ustawianie itd

w radomiu nie ale w goździe tym jak na zwoleń lecisz jest dobry gazowanik tani i zna się na tym

Opublikowano

Panowie wiem, że już gdzieś było pytanie ale nie mogę znaleźć. Polecicie mi dobrego gazownika w radomiu?? Kogoś kto dobrze założy instalację by się nie bujać po 100 razy na ustawianie itd

w radomiu nie ale w goździe tym jak na zwoleń lecisz jest dobry gazowanik tani i zna się na tym

masz jakieś namiary albo adres? jutro bede jechał do zwolenia to bym podpytał

Opublikowano

Kudłaty też mi kiedyś jakiegoś z Radomia polecał , ponoć dobry ale nie skorzystałem.

Opublikowano

moskal , przyznaj się co komu zrobiłeś za tego vipa? :P

Opublikowano

moskal , przyznaj się co komu zrobiłeś za tego vipa? :P

Widać, że na darmo do Bukowiny nie jeździł. :decayed:

Opublikowano

Moskal Dziub... DZiub... :P

Opublikowano

Panowie zapraszam do Bukowiny , zobaczycie za co dostałem VIPa :grin:

Opublikowano

Witajcie dopiero teraz zauważyłem, że jest taki temat odnośnie miłośników a4 z radomia. Kiedy sie zazwyczaj spotykacie??

Co do pytania:

Panowie wiem, że już gdzieś było pytanie ale nie mogę znaleźć. Polecicie mi dobrego gazownika w radomiu?? Kogoś kto dobrze założy instalację by się nie bujać po 100 razy na ustawianie itd

Ja w swojej a4 zakładałem na chorzowskiej w AG centrum, nie mam żadnych zastrzeżeń silnik pracuje na LPG bez problemu i różnicy pomiędzy PB. Instalacja zamontowana bardzo estetycznie właściwie widać tylko wytryski nic poza tym, nie pocieli żadnego plastiku pod maską co najbardziej mnie drażni u ludzi jak widzę powycinane otwory żeby jakiś wężyk puścić itp.. Tak więc jak najbardziej polecam.

Opublikowano

Witajcie dopiero teraz zauważyłem, że jest taki temat odnośnie miłośników a4 z radomia. Kiedy sie zazwyczaj spotykacie??

Co do pytania:

Panowie wiem, że już gdzieś było pytanie ale nie mogę znaleźć. Polecicie mi dobrego gazownika w radomiu?? Kogoś kto dobrze założy instalację by się nie bujać po 100 razy na ustawianie itd

Ja w swojej a4 zakładałem na chorzowskiej w AG centrum, nie mam żadnych zastrzeżeń silnik pracuje na LPG bez problemu i różnicy pomiędzy PB. Instalacja zamontowana bardzo estetycznie właściwie widać tylko wytryski nic poza tym, nie pocieli żadnego plastiku pod maską co najbardziej mnie drażni u ludzi jak widzę powycinane otwory żeby jakiś wężyk puścić itp.. Tak więc jak najbardziej polecam.

Sie ma ja zakładałem na Potoku ul Zbrowskiego naprzeciw biedronki estetycznie może d*py nie urywa ale jeździ ok

https://www.facebook.com/nieoznakowaneradiowozy/photos/a.443606065751158.1073741828.443575339087564/706262602818835/?type=1&theater

Moskalu Brawo za tempo prac na Struga :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.