Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, Panowie czy ktos z Was robił u siebie oswietlenie ledowe w srodku samochodu?? Jakie żarówki itd?

Opublikowano
  • Autor

żarówki kupuj najlepiej firmówki i nie LED a SMD są lepsze, szkoda kasy na próby z szajsem :)

Opublikowano

Witam, Panowie czy ktos z Was robił u siebie oswietlenie ledowe w srodku samochodu?? Jakie żarówki itd?

Ja mam cały zestaw led od Tomnika... świeci zacnie Polecam

Opublikowano

:hi:

Witam, Panowie czy ktos z Was robił u siebie oswietlenie ledowe w srodku samochodu?? Jakie żarówki itd?

bidzio robi fajne zestawy ;)
Opublikowano

Witam, Panowie czy ktos z Was robił u siebie oswietlenie ledowe w srodku samochodu?? Jakie żarówki

Ja mam ponad trzy lata moduł smd z klubu i w polifcie nie ma widniej na fotelach ;)

Opublikowano

Pany sprawdzona mieszalnia lakierów w mieście, możecie coś polecić ? gdzie dobrze dobierają lakier, tylko nie maratońska bo akurat tam mi spartolili...

Opublikowano

Pany sprawdzona mieszalnia lakierów w mieście, możecie coś polecić ? gdzie dobrze dobierają lakier, tylko nie maratońska bo akurat tam mi spartolili...

Madzia na 11 listopada?

Opublikowano
  • Autor

jest też CSV Aleja Wojska Polskiego 45, na przeciwko Salonu meblowego KLER

Opublikowano

Moskal, co Ty robisz w Chłapowie? Następnym razem zapytaj czy możesz jechać tam gdzie ja. :wink:

Opublikowano

Moskal, co Ty robisz w Chłapowie? Następnym razem zapytaj czy możesz jechać tam gdzie ja. :wink:

hahaha :)

Opublikowano

Pany sprawdzona mieszalnia lakierów w mieście, możecie coś polecić ? gdzie dobrze dobierają lakier, tylko nie maratońska bo akurat tam mi spartolili...

to nie od mieszalni zależy a od lakiernika, lakiernik ma obowiazek próbe zrobić, na maratońskiej pracuje gość króry od 20 lat lakiery dorabia, tak samo na polnej,

na 10-15 letnich autach nie da rady zrobiić lakieru który pasuje'' do czoła'' bez cienowania równiez nie da rady,.

pozdr

Opublikowano

Moskal, co Ty robisz w Chłapowie? Następnym razem zapytaj czy możesz jechać tam gdzie ja. :wink:

Mijaliśmy się gdzies i wstydziłeś się zagadać ? :naughty::wink:

Opublikowano

Moskal, co Ty robisz w Chłapowie? Następnym razem zapytaj czy możesz jechać tam gdzie ja. :wink:

Mijaliśmy się gdzies i wstydziłeś się zagadać ? :naughty::wink:

Nie, po prostu widziałem Twój wpis na Assbook'u, że smażysz się w Chłapowie. Od razu spakowałem manele i przyjechałem do Radomia. :decayed:

Opublikowano

Panowie,

jest już dwóch chętnych na piątkowego spota, powiedzmy koło 20, bedzie wiecej???

Opublikowano
  • Autor

Będę w piątek w Polszy, ale na spota nie dotrę, jutro wieczorem jadę do domu po rodzinkę, i w sobotę rano wracam. Więc w piątek będę chyba spał cały dzień :decayed: ale macie moje błogosławieństwo :wink:


aczkolwiek jak wstanę wcześnie i zona puści może dotrę :naughty:

Opublikowano

McM moja mnie już puszcza więc liczymy na przychylność,.

zrób co trzeba po przyjeździe i dawaj do nas,. :P

Edytowane przez kudalty66

Opublikowano
  • Autor

postaram się być.


:naughty:

Opublikowano

Łobecny...postaram się nie spóźnić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.