Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja będę za parę chwil tam gdzie ostatnio...

a ja nie wiem gdzie;/

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryniu, dałabyś radę luknąć ten VIN lub dowiedzieć się coś więcej na temat tego auta?

Pewnie, ale jutro :)

Super, będę czekał w napięciu na info :)

Opublikowano

Dziś brakło kilku osób ale i tak było bardzo dobrze jak to w piątek :evil:

Opublikowano

Szkoda że was nie było znalazł sie jeden gość nowym A3 quattro i dał niezły pokaz swoich możliwości :kox: Nawet bety sie śliniły :naughty:

Opublikowano

Szkoda że was nie było znalazł sie jeden gość nowym A3 quattro i dał niezły pokaz swoich możliwości :kox: Nawet bety sie śliniły :naughty:

no ja niestety ale wybrałem kurowanie się;/

Opublikowano

6 tabletek rutinoscorbinu lub witaminy "C" rano i wieczorem i za 2 dni jesteś zdrowy

Opublikowano

6 tabletek rutinoscorbinu lub witaminy "C" rano i wieczorem i za 2 dni jesteś zdrowy

okład z młodej kobitki też dobry;) i chyba to wybiorę jak do jutra nie przejdzie:) Ale dzięki za radę

Opublikowano

Musze wypróbować :naughty:

Co do WOŚP-u tu macie pełny program

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=68&w=89476577

Evo 10 bym sie przejechał >>??>>

Opublikowano

Później jeszcze podjechaliśmy na parking do VAG RADOM i non stop przyjeżdzały miśki. Ja miałem też przygodę - musiałem zmieniać koło, bo najechałem na jakiegoś gwoździa czy cuś. :kwasny: Ogólnie spot udany. :th:

Opublikowano

Uraczyli kogoś mandatem ?

Opublikowano

Trzymali długo jakieś BMW, ale czy uraczyli go mandatem to nie wiem, bo później odjechał i się nie pochwalił. :decayed:

Opublikowano

Całą imprezę organizuje Automobilklub z tego co słyszałem strażacy mają polać tor ale nie wiem co z tego wyjdzie przy tej temp.

Opublikowano

Tomaszust ma dla Ciebie Seicento do KJS-ów

Oo, chętnie był obejrzał, chociaż zakup chcemy odłożyć do wiosny, więc nie ma ciśnienia... Pogadamy przy okazji - mam nadzieję, że za tydzień na spocie. :)

Opublikowano

Koledzy witam serdecznie te spociki w Radomiu są co tydzień pod billą..? Mieszkam w Krakowie ale na weekendach bywam w Radomiu także może udałoby mi się odwiedzić zlocik któregoś piątku:> pozdrawiam

Opublikowano

Oki Bryniu :)

Opublikowano

mczekaj5, tak - spoty są co piątek od 19:00 na parkingu Billi przy Wernera (parkujemy blisko Fregaty). Jak najbardziej zapraszamy. Oczywiście wcześniej też domawiamy się na forum kto będzie itd., więc kontroluj forum. :th:

Opublikowano

Dobrze będę kontrolowal jak tylko będę w Radomiu to zawitam:) pozdrawiam

Opublikowano

Dziś śliczna pogoda, boczne drogi idealne. Jedzie ktoś..? :naughty:

Opublikowano

A może chcesz zobaczyć w akcji FWD? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.