Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj.... jeżeli zdązę podjechac do domu po kompa to przywiozę :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No zobacz jak ładnie brynia cie prosi musisz zdążyć to ja sie przy okazji nauczę z tego korzystać :decayed:

Opublikowano

No zobacz jak ładnie brynia cie prosi musisz zdążyć to ja sie przy okazji nauczę z tego korzystać :decayed:

Kabel mam w aucie, to weź jak dasz radę lapka na wszelki wypadek :wink4:

Opublikowano

Spoko tylko jaką wersje vag-coma mam mieć zainstalowaną ?

Opublikowano

311.2 lub 409 tylko zastanawiam sie czy da rade sie "połaczyc" z Bryni furakiem, czy czasami tam nie ma szyny CAN? :mysli: Spróbujemy :wink4:

Opublikowano

Ja już w domu wyciągam gnaty i zaraz jadę... :decayed:

Opublikowano

Adrian, ważne, że jest pamiątka. Następnym razem ze statywem będziemy robić i będzie dobrze. :wink4:

Dziękuję wszystkim za obecność na spocie. Było sympatycznie. Dobrze, że była Fregata, bo inaczej by się z nami stało to samo co z Adriana bagażnikiem... :decayed:

Adrian i oZiX, szacunek za przybycie. :th: W młodzieży siła. :naughty: Oczywiście liczę na powtórkę z rozrywki. :)

Opublikowano

wszystko fajnie spocik się udał no i nowi koledzy również:) no i jedna sprawa nie moge otworzyć linku?? powie ktoś dlaczego??

Opublikowano

nie moge otworzyć linku?? powie ktoś dlaczego??

Dawaj maila na PW, prześlę Ci te zdjęcia..

Opublikowano

no mam i zipa i rara i nie wiem dlaczego nie działa ale juz Tomaszust mnie ratuje:)

Opublikowano

pojszło mailem. :th:

Opublikowano

dzięki;)

hehe jak dobrze pójdzie to jeszcze jutro załapie się na warszawe :)

Opublikowano

dzieki;)

:th:

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 22:20_________________________________________________

hehe jak dobrze pójdzie to jeszcze jutro załapie się na warszawe :)

Hmm, jutro na basen miałem jechać ze znajomymi, ale jakbyś zdecydował się na 100% to moglibyśmy skoczyć do Wawy razem..

Opublikowano

jak zrobię jutro do jakiejś normalnej pory światła z tyłu to pojadę;> dam znac jak by co

Opublikowano

Ja tez jutro jadę do wawy i jak sie w akademiku nie zaprawie to może i ja spłyne na warszawski :naughty:

P.S. 11 stycznia jest wośp na Automobilklubie tam można wpaść

Opublikowano

Ja tez jutro jadę do wawy i jak sie w akademiku nie zaprawie to może i ja spłyne na warszawski :naughty:

P.S. 11 stycznia jest wośp na Automobilklubie tam można wpaść

chetnie ale mi nie pasuje w ogóle o 14 muszę być na lotnisku w ww;/

Opublikowano

No to i ja podziekuję za fajne spotkanko :notworthy: Do nastepnego razu,mam nadzieje że nie długo :cool1:

Opublikowano

na wośp się piszę może uda nam się zrobić tam małego spota:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.