Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy Piątek pod BILLĄ jest aktualny??? :cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy Piątek pod BILLĄ jest aktualny??? :cool1:

Tak. :th:

Bryniu, wstaw dokładny termin w pierwszego posta.

mokom, czytasz forum..?

Opublikowano

czytam czuytam ale ostatnio zaniedbałem... ;( postaram sie dotrzeć na spota ale nic nie obiecuje:)

Opublikowano

Bedziem się kontakcić przez tel'a. :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 23:50_________________________________________________Po rozmowie z Kovalem odpuszczamy sobie dzisiejszy spot, ale nadrobimy w przyszłym tygodniu...

Brynia, mokom, mam nadzieję, że i Wy wtedy dopiszecie. :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bedzie ktos w piatek? :)

Opublikowano

mnie nie bedzie na 19-sta do pracy:/

Opublikowano

O maasz ci los. Mnie też jutro nie pasuje... :D

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano

Spot w ten piątek aktualny ? Wpadł bym zaznajomić się przynajmniej z częścią klubowiczów.

Jak dam radę to i brata przyciągnę ze sobą [Audi 100 2.3 benz/gaz]

Opublikowano

Adrian, pewnie, przyjeżdzaj. Ja będę, mam nadzieję, że reszta też. Na pewno będzie troche osób z VAGRADOM. :th:

Opublikowano

Powitać nowego Klubowicza, oby do najbliższego spota :)

Opublikowano

Mokom, widziałem ostatnio Twoją A4 na Moniuszki. To był chyba piątek... :mysli:

Opublikowano

a no możliwe bo ostatnio czesto tam koło piwowari sie kręce i na zapiekaneczki tez wpadam:) trzeba było dzwonić:)

Opublikowano

Gdybym był sam to pewnie bym dzwonił, ale że sam nie byłem to nie dzwoniłem... :wink4::decayed:

Jedziesz do Lublina w najbliższy weekend?

Opublikowano

Nie wiem czy uda mi się załatwić wszystkie papiery do piątku bo schodzi z tym strasznie szczególnie w tych agencjach celnych do tygodnia czasu na potwierdzenie dokumentów :wallbash: Ale postaram się być w piątek...

Opublikowano

nie do Lublina jade dopiero w pzyszły weekend bo w ten tylko na niedziele lece:)

Opublikowano

Adrian, jakbyś miał nie przyjeżdzać w piątek to daj wcześniej znać... Powodzenia w urzędach.

mokom, mnie ściągneli do Lublina na ostatki i na mikołajki też jadę. Ale to dobrze, tam są fajne imprezy. :naughty:

Opublikowano

no to pozazdrościć:) ja niestety cły weekend musze siedzieć w pracy...:(a niedziela zaliczenie masakra

Opublikowano

Nie wiem czy uda mi się załatwić wszystkie papiery do piątku bo schodzi z tym strasznie szczególnie w tych agencjach celnych do tygodnia czasu na potwierdzenie dokumentów :wallbash: Ale postaram się być w piątek...

No niestety tyle to trwa :sick3: , z 10 dni z rejestracją Ci to zajmie,idź do komunikacyjnego wcześniej i wyciągnij sobie numerek do rejestracji.

Opublikowano

(...) idź do komunikacyjnego wcześniej i wyciągnij sobie numerek do rejestracji.

Oo, a to można tak? :mysli:

BTW udało mi się sprzedać auto siostry. Muszę to zgłosić w WK i w związku z tym mam pytanko - czy muszę mieć jakieś upoważnienie od siostry, czy wystarczy, że pójdę z umową sprzedaży?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.