Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomasz najlepiejniech siostra na zwyklej kartce napisze upoważnienie, wiesz poda swoja serie i nr dowodu itd do tego podpis i na pewno przejdzie ja tak robiłem:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie z tymi dowodami to problem, tym bardziej, że na umowie był inny i w realu jest inny. Tzn. siostra się przemeldowała, a dowód rej. został ten sam - ze starym adresem. Taki sam adres wpisałem w umowie. Wpisałem nr dowodu siostry i podałem, że był wydany przez organ odpowiadający poprzedniemu miejscu zamieszkania, podczas gdy obecnie siostra ma dowód wydany przez kogoś innego... Ale zamotałem, co? :decayed:

Opublikowano

ale to nie powinno byc wazne bo wystarczy ze napiszecie cos typu: ja nizej podpisana legirymujaca sie dowodem osobistym seria i nr upowazniam brata Pana X legitymujacego sie dowodem bla bla bla do (alatwienia tej tam waszej sprawy) i tyle a i podpiszcie sie oboje:) u mnie to przechodzilo:)

Opublikowano

Bryniu, ja w sobotę jadę do Lublina. Przywieź jutro na spota te dokumenty. :wink4:

Opublikowano

Jutro będę między 19:00 a 20:00. Jakby coś to dzwoń...

Opublikowano

Bryniu ja też jadę ale w niedziele:) a co do spota to sie okaże bo albo zostane w pracy, albo przyjade na chwilkę w każdym bądz razie nr tel znam wiec zadzwonie i potwierdze:)

Opublikowano

Bryniu, przyjedź przyjedź, chociaż na chwilkę.. :wink4:

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano

W piątek byłem na spocie. Co prawda tylko 5 min i po 23:00, ale zaliczone. :wink4: W poprzedni piątek też byłem, nawet mokom dojechał... :decayed:

Za tydzień też będę. Mam nadzieję, że od nas nie będę sam. :)

mokom, przekleiłeś naklejki? :decayed:

Opublikowano

Noo, i to mi się podoba. :th:

Opublikowano

Tomaszust jeszcze nie ale jestem na dobrej drodze:) rozumiesz ostatni czas balowałem trochę i czasu nie było :decayed: za to od jutra wolne wiec zajmę się sprawą:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam kilku sztuk srebrnych audiczek B5 na ustawkę do zdjęcia najlepiej z Radomia

Opublikowano

Bierz czarną... :wink4:

Opublikowano

Jasne że wezmę :wink4: Nadal szukamy A4 do wspólnego zdjęcia

Opublikowano

więc masz i mnie:) chętnie podstawie swoją:) Tomaszust jest dzis jakis spot wigilijny?? jak cos to znasz nr kom :decayed:

Opublikowano

Witam

Zapraszamy na spot z VAG RADOM w piątki ok 19-stej ul; Mireckiego pod Billą

No w ten piątek to już musze zajechać ostatnio nie miałem tablic...

Opublikowano

No w ten piątek to już musze zajechać ostatnio nie miałem tablic...

A ja wczoraj jakies tablice znalazłem :wink4: Czy my się wczoraj przypadkiem nie widzielismy gdzieś na miescie :mysli:

Dużo u was w Radomiu jeździ klubowych autek z oznaczeniami :decayed:

Opublikowano

Bo ja wiem :mysli: tyle tych A4 kręci sie po tym Radomiu (prawie jak plaga)

Co do tablic to na pewno nie moje :P Ja swoje niemieckie mam w garażu na pamiątkę sobie zostawiłem.

Opublikowano

troszku ich się tam kręci żadnej klubowej nie widziałem :confused4:

Opublikowano

Ja też jak na razie bez oznakowania ale z czasem sie załatwi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.