Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hmm, rzeczywiśćie, juz chyba to zrobiła :mysli: szkoda... ale na pocieche mamy teraz Kingę :naughty:

na pocieche? :chytry: co wy byscie bez bab na tym forum zrobili :gwizdanie:

pewnie byśmy się pozabijali tu jest dobra piosenka w tym temacie :>

http://www.joemonster.org/filmy/13542/Show_them_to_me_piosenka_o_piersiach

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

że się tak zapytam co się dzieje z założycielką tematu ??

gdzieś rzuciło mi się w oczy że Bana dostała :mysli:

Po pierwsze to nie Ona była założycielka tego tematu, co moga potwierdzic starsi klubowicze(userzy) :cool1: a tylko w jakis dziwny sposób zostało jej to przypisane :thumbdown:

Chyba jej się tu nudziło bo widziałem ze zarejestrowała się na tym "drugim" forum.

Osobiście to mam to gdzieś :tongue4:

Hej,Ty jeszcze żyjesz? :shocked: Nie widac Cię,nie widac a jak już jesteś to od razu z grubej rury :wink4:

KiniaJ ,bez babek cięzki zywot :wink4:

Opublikowano

KinjaJ ,bez babek cięzki zywot :wink4:

i vice versa :>

Opublikowano

Mocno daleko nie macie więc może zawitacie:wink4: :decayed:

60537716ua7.jpg

Opublikowano

Solarek, no może się uda. Może akurat w tym czasie będę miał zjazd w Lublinie.

Dzięki za zaproszenie. :th:

Opublikowano

nie ma sprawy :> może przyjedziesz jeszcze swoją jak nie sprzedaż :wink4:

Opublikowano

Jutro jadę do Lublina Audi i przy okazji umówiłem się z jakimś facetem na oglądanie auta. Mam nadzieję, że wrócę autobusem.. :)

Opublikowano
  • Autor

to dziś się widzimy o 19 Tomaszu, długo nie będę bo o 20 odbieram znajomych z PKP

Opublikowano

to dziś się widzimy o 19 Tomaszu, długo nie będę bo o 20 odbieram znajomych z PKP

Łokej, postaram się dojechać na 19:00 (przyjadę dostawczakiem).

Opublikowano

Jutro jadę do Lublina Audi i przy okazji umówiłem się z jakimś facetem na oglądanie auta. Mam nadzieję, że wrócę autobusem.. :)

Autobusem z workiem pieniędzy :decayed:

Opublikowano

Jutro jadę do Lublina Audi i przy okazji umówiłem się z jakimś facetem na oglądanie auta. Mam nadzieję, że wrócę autobusem.. :)

Autobusem z workiem pieniędzy :decayed:

Będę miał obstawę.. :decayed:

A tak serio - myślę, że znajdę tam jakiś wpłatomat mBanku, albo oddział BGŻ. :wink4:

Opublikowano

O widzisz, do Plazy sobie podskoczę. Fenkju wery macz, Michał. :th:

Opublikowano

O widzisz, do Plazy sobie podskoczę. Fenkju wery macz, Michał. :th:

Oby tylko było z czym podskoczyć :wink4:

Opublikowano

Ano właśnie zapomniałem tego dodać. :wink4:

Opublikowano

Tomaszust tez bedę jutro w Lublinie wiec jak byś nie miał czym wracać to dzwon przywiozę Cię:)

Opublikowano

Oo widzisz. :naughty: A dodatkowo 2 miejsca dla moich znajomych by się znalazły? O której planujesz wracać?

Opublikowano

wyjazd z Lublina ok 18 max 18.20 i mam 3-4miejsca wolne wiec jeszcze mozna na okazje zabrac jedną osobę :D:D

Opublikowano

Cholera, o 19:00 w Radomiu mam randkę, więc dla mnie trochę późnawo. :kwasny: No ale będziemy w kontakcie. :th:

Opublikowano

no ok rozumie wiec oby randka się udała:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.