Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co ze mną? - pogadamy na spocie , nic strasznego

Nic strasznego, to tylko Sepsa :decayed: :decayed:

Brynia , spox będziemy pić herbatkę :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja ostatnio za dużo alkoholu przyjmuję, więc też wolę tea. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tu ti tu rum tu tu :>

Opublikowano

a mnie nie będzie;((

Opublikowano

mcm, taaaa :>

Opublikowano

:hi: Bry

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wpadajcie dziś do Wawki :decayed:

Opublikowano

łooo matko .. ale tu spamerów obrodziło :P

człowiek ucieka z Wlkp a tu masz

ps.

Suli do 100licy nie dotarłem ... ociec wódke postawili :P

Opublikowano

Bry Adecneło :decayed:

Ja fure jutro odbieram, więc na spota przyjadę za tydzień. :)

Opublikowano

łooo matko .. ale tu spamerów obrodziło :P

człowiek ucieka z Wlkp a tu masz

ps.

Suli do 100licy nie dotarłem ... ociec wódke postawili :P

Cóż, są rzeczy ważne i ważniejsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

łooo matko .. ale tu spamerów obrodziło :P

człowiek ucieka z Wlkp a tu masz

ps.

Suli do 100licy nie dotarłem ... ociec wódke postawili :P

a z ojcem napić się trzeba, szczególnie jak stawia :)

Opublikowano

Bry Brynia. Za to ze Cię tyle nie było powinnaś zawitać we wtorek z Tomkiem w stolicy.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Bry Brynia. Za to ze Cię tyle nie było powinnaś zawitać we wtorek z Tomkiem w stolicy.

Pozdrawiam :)

To ciekawy pomysł. Mogę być szoferem. :wink4:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:57_________________________________________________mcm, zajmij się KONRADEM. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Bry Brynia. Za to ze Cię tyle nie było powinnaś zawitać we wtorek z Tomkiem w stolicy.

Pozdrawiam :)

To ciekawy pomysł. Mogę być szoferem. :wink4:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:57_________________________________________________mcm, zajmij się KONRADEM. :wink4:

patrz, ziomka nie przyuważyłem :)

Opublikowano

patrz, ziomka nie przyuważyłem :)

A może się znacie osobiście? :)

Opublikowano
  • Autor

o ile sobie przypominam żadnego Konrada nie znam, albo jest z okolicznych wsi, chociaż nie jest wykluczone że z widzenia się znamy

Opublikowano

Masz misję - zagarnąć Konrada na piątkowy spot. :naughty:

Opublikowano

mcm00 , jak nie dasz rady z "tym Konradem" to zgarnij po drodzę jakiegos pierwszego lepszego :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jaki spot .. jak jest jakiś to ja przyjade :naughty::tongue4:

Wybaczcie , ale popiszę trochę u Was..bo mój ulubiony temat został zakneblowany :polew:

Opublikowano
  • Autor

mcm00 , jak nie dasz rady z "tym Konradem" to zgarnij po drodzę jakiegos pierwszego lepszego :decayed: :decayed:

może lepiej jakąś lepszą :>[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 09:07_________________________________________________

Jaki spot .. jak jest jakiś to ja przyjade :naughty::tongue4:

Wybaczcie , ale popiszę trochę u Was..bo mój ulubiony temat został zakneblowany :polew:

info w pierwszym poście :)

Opublikowano

mcm00 , jak nie dasz rady z "tym Konradem" to zgarnij po drodzę jakiegos pierwszego lepszego :decayed: :decayed:

może lepiej jakąś lepszą

Może byc, byle nie pierwsza lepsza :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.