Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[; może dla tego że większość ludzi w radomiu jeździ po samochody:D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszust moja niuńka nie była szrotem!!!! do tego darzę, darzyłem ją ogromnym uczuciem :)

A na poważnie już był na nią czas, już czas na zmiany:)

Michał zmienił na B6 mne niestety jeszcze nie stać na młodszą siostrę:(

Opublikowano

Leski a na pewno w automacie , bo to sliski temat troche ,wiem jak lata 2.6 to moze bym mial porównanie , a ze z radomia duzo fur to dlatego ze tu ludzie sobie musza jakos dorabiac do swoich pensyjek i nie szukal bym jakis większych domysłów dlaczego szwajcaria z radomia

Opublikowano

Leski a na pewno w automacie , bo to sliski temat troche ,wiem jak lata 2.6 to moze bym mial porównanie ,

automat z jednej strony fajny z innej niezbyt kwestia gustu

Opublikowano

automacie , bo to sliski temat troche ,wiem jak lata 2.6 to moze bym mial porównanie ,

automat z jednej strony fajny z innej niezbyt kwestia gustu

nie gustu tylko utrzymania tej skrzyni i spalania auta

Opublikowano

automacie , bo to sliski temat troche ,wiem jak lata 2.6 to moze bym mial porównanie ,

automat z jednej strony fajny z innej niezbyt kwestia gustu

nie gustu tylko utrzymania tej skrzyni i spalania auta

no ale w zamian masz niby wygodę (przynajmniej tak mawiaja)

Opublikowano
  • Autor

do miasta w korki tylko automat, na trasy manual

Opublikowano
  • Autor

do miasta w korki tylko automat, na trasy manual

EEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeee, co to za przyjemnośc z jazdy na automacie :confused4:

cytowałem tylko co mówią ci co automatem jeżdżą, ja i tak wolę manual :wink4:

Opublikowano

W sumie fanem automatu nie jestem, jak się nie szaleje to fajnie mieć, ale 9,5sek do 100 z 190KM to trochę lipa. Ale 90% mojej jazdy to stanie w warszawskich korkach. Nieraz tylko dam pooddychać autu. Więc automat, jak nie wisi nad nim bliski remont, aż tak mi nie przeszkadza. Był by manual to bym wolał.

Znalazłem na allegro akurat tą, która ma dużo zalet jakich szukam:

- bezwypadkowa

- sprowadzona

- Szwajcaria

- Quattro

- w miarę silnik mi odpowiada

- Pierwszy właściciel

- niby ASO

- S-line

- na zdjęciach wygląda ładnie utrzymana

Teraz tylko konfrontacja z rzeczywistością, i tutaj prośba do Was o wstępną ocenę. Czy warto przyjechać i przyjrzeć się szczegółowo?

Na pewno nie będę miał pretensji o ocenę, do Radomia nie jest aż tak daleko, ale jak na pierwszy rzut oka fana marki widać, że coś nie tak to szkoda czasu.

Opublikowano

W sumie fanem automatu nie jestem, jak się nie szaleje to fajnie mieć, ale 9,5sek do 100 z 190KM to trochę lipa. Ale 90% mojej jazdy to stanie w warszawskich korkach. Nieraz tylko dam pooddychać autu. Więc automat, jak nie wisi nad nim bliski remont, aż tak mi nie przeszkadza. Był by manual to bym wolał.

Znalazłem na allegro akurat tą, która ma dużo zalet jakich szukam:

- bezwypadkowa

- sprowadzona

- Szwajcaria

- Quattro

- w miarę silnik mi odpowiada

- Pierwszy właściciel

- niby ASO

- S-line

- na zdjęciach wygląda ładnie utrzymana

Teraz tylko konfrontacja z rzeczywistością, i tutaj prośba do Was o wstępną ocenę. Czy warto przyjechać i przyjrzeć się szczegółowo?

Na pewno nie będę miał pretensji o ocenę, do Radomia nie jest aż tak daleko, ale jak na pierwszy rzut oka fana marki widać, że coś nie tak to szkoda czasu.

98% auto są bezwypadkowe[; serwisowane[; i od pierwszego wlasciciela;P a ponad polowa w s-line[;

Opublikowano
  • Autor

To kto się dziś melduje o 19 :) :?:

Opublikowano

To kto się dziś melduje o 19 :) :?:

No ja oczywiście. Tzn. mogę się spóźnić pare minut, ale na pewno będę. :)

Opublikowano

tez jestem

Opublikowano

mcm00 będziesz miał może dziś VAG'A z sobą?

Opublikowano
  • Autor

mcm00 będziesz miał może dziś VAG'A z sobą?

wezmę

Opublikowano

Ok :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

przepraszam, nie było mnie na spocie ;( ;( ;(

dzisaj pracowałm od 7 rano do 20-stej, i już nie dałam rady podjechać do Was

Ponoć jakieś nowe twarze były :kox:

:bicz:

a były były, właściwie jedna...

Opublikowano

Ja też miałem być ale przy piątku to szybciej bym się doczołgał z wawy...

Opublikowano

Dzięki za spota, miło było poznać nowe twarze i zapraszamy częściej. :th:

Adecneo, Ty patafianie. :bicz3: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.