Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki , mam jeszcze to

2261c2cd8de1bfc2m.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszu dawaj chociaz ze 2-3 foty

Nasz fotograf był bardzo leniwy i robił fotki z samochodu..

be84567f899df64d.jpg

Z obróbką pewnie też mu zejdzie, więc nie licz na to, że dziś coś pooglądasz. :wink4:

Opublikowano

Brynia ale Ciebie tez fajnie widac[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 21:55_________________________________________________a tu link do filmiku

Opublikowano

Tomaszu dawaj chociaz ze 2-3 foty

Nasz fotograf był bardzo leniwy i robił fotki z samochodu..

be84567f899df64d.jpg

Z obróbką pewnie też mu zejdzie, więc nie licz na to, że dziś coś pooglądasz. :wink4:

a coż to za paparazzi? :mysli::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 21:59_________________________________________________Odzim , a co to za avatar wsadziłes na youtube? :polew:

Cos nie poszły te ostatnie kreski naszemu faworytowi ;(

Opublikowano

a co to za avatar wsadziłes na youtube?

wszystkie laski beda teraz ogladac ten filmik :polew: ps. samo sie tak ustawilo
Opublikowano

a co to za avatar wsadziłes na youtube?

wszystkie laski beda teraz ogladac ten filmik :polew: ps. samo sie tak ustawilo

Wszystkie laski beda teraz na was polowały :naughty:

img4225.th.jpg

Opublikowano

A mnie martwi nieobecnosc naszego oZia... i jeszcze cos...

Opublikowano
  • Autor

... i jeszcze cos...

:?: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Miachał-ku[/b] a co jeszcze..........................Cię martwi :mysli:

dwie kreski na teście ... :polew:
Opublikowano

Miachał-ku[/b] a co jeszcze..........................Cię martwi :mysli:

dwie kreski na teście ... :polew:

:polew:

martwi mnie mysl, że w piatek na spota nie dotrę ;( [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 23:05_________________________________________________

pewnie gdzies w balety uderzył :gwizdanie:

żeby nam go ktoś nie "odbił" :shocked:

Opublikowano

Ide na ciezko zakrapianą "parapetówe" do znajomych, masakra normalnie, za kazdym razem po spotkaniu w tym gronie mam odjazd totalny :sick3:

A to meble w piatek? :mysli:

Opublikowano

To jak coś, to słuzę pomoca popołudniu, ale nie wpiatek niestety ;(

Opublikowano
  • Autor

To jak coś, to słuzę pomoca popołudniu, ale nie wpiatek niestety ;(

spoko, wykorzystam Cię na tygodniu :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To jak coś, to słuzę pomoca popołudniu, ale nie wpiatek niestety ;(

spoko, wykorzystam Cię na tygodniu :gwizdanie: :polew:

Ok, czekam z niecierpliwością na znak sygnał :polew:

BRY NOC :hi:

Opublikowano

Miałem robić zdjęcia dziewczyn więc proszę bardzo:

efb453cbfbe38b85med.jpg

Opublikowano

To ja tu k**wa szykuję dla was fotki, a wy idziecie spać? :bicz2:

Dobra dzieci, odpoczywajcie. Na rano będziecie mieć linka ze zdjęciami. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To ja tu kurfa szykuję dla was fotki, a wy idziecie spać? :bicz2:

Dobra dzieci, odpoczywajcie. Na rano będziecie mieć linka ze zdjęciami. :wink4:

ja zostaję :>
Opublikowano

ja zostaję :>

Panie, uratowałeś honor.

Mam dla Ciebie kilka kopciuchów z Ułęża. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dawaj

Opublikowano

Czekaj czekaj, minuta osiem...[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 23:56_________________________________________________UWAGA, W TYM POŚCIE SĄ ZDJĘCIA Z MAJÓWKI W UŁĘŻU!

Nie umiem, nie mam czasu, nie chce mi się, więc nie obrabiam zdjęć. Wrzucam jak leci te, które się nadają...

>> TU KLIKAĆ <<

Każdy tam znajdzie coś dla siebie, m.in. Ozix, znajdzie różowy napis w Golfie i fajną babę w miniówie. Dla mcm'a jest kilka kopciuchów. :kox:

Warto też zwrócić uwagę na nową konkurencję - ćwiara z ToyToyem na haku. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.