Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde znowu jest tak, że nie mogę nic napisac bo mi wyskakuje, że już ktoś nawalił 5 postów. I jak tu funkcjonować? :decayed:

Brynia info dla ciebie. Mam cudowne paznokcie dzięki Aneczce. :)[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:09_________________________________________________

o Kaśka albo przebiorę sie za Kobietę zawsze chciałem mieć piersi :gwizdanie: :gwizdanie:

W to akurat nie wątpie, że chciałeś. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko boję się na skoki spadochronowe zapisać, bo mogę w locie źle sie poczuć. :gwizdanie:

:song: Czego się boooisz guuuupiaaa :song: :song: :wink4: :wink4:

Dasz radę Kaśka - zapisuj się, to nam z ceny zejdą :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i to by bylo na tyle jestem tak nawalony ze klawiatura mi sie miesza a jutro musze wstac o 7 00 jutro was budze pozdrowienia

Opublikowano

To tym bardziej nie mogę się doczekać.

Tylko boję się na skoki spadochronowe zapisać, bo mogę w locie źle sie poczuć. :gwizdanie:

skacz mówię Ci

a nawet jak się źle poczujesz to na Ciebie nie spadnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:10_________________________________________________

zapisuj się, to nam z ceny zejdą :naughty:

Suli Ty 1600płacisz :gwizdanie:

Opublikowano

ok to idę pod prysznica to będzie mniej postów :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

i to by bylo na tyle jestem tak nawalony ze klawiatura mi sie miesza a jutro musze wstac o 7 00 jutro was budze pozdrowienia

zaszalałes chłopaku :kox:

trzym sie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

No jasne do Ciebie na panieńskie :kox: :kox:

Tam wchodzą tylko kobiety i streapteazer. Bryńka pewnie będzie jak ją Ukcio puści to wam opowie. :naughty::kox:

sama się puszczę :polew: :polew: :polew: :polew:

oj... :wink4:
Opublikowano

To tym bardziej nie mogę się doczekać.

Tylko boję się na skoki spadochronowe zapisać, bo mogę w locie źle sie poczuć. :gwizdanie:

skacz mówię Ci

a nawet jak się źle poczujesz to na Ciebie nie spadnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:10_________________________________________________

zapisuj się, to nam z ceny zejdą :naughty:

Suli Ty 1600płacisz :gwizdanie:

Co prawda to prawda. :polew::tongue4:

Suli tyle płaci, bo płaci tez za mnie ;):cool1:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:12_________________________________________________

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

No jasne do Ciebie na panieńskie :kox: :kox:

Tam wchodzą tylko kobiety i streapteazer. Bryńka pewnie będzie jak ją Ukcio puści to wam opowie. :naughty::kox:

sama się puszczę :polew: :polew: :polew: :polew:

W to akurat nie wątpię :tongue4:

Opublikowano

Kaska ciesze się z Twoich paznokci, moje tez wyszły fajnie (czrno-srebrne) i fajnie sie je w plecy wbija :gwizdanie:

To za chwile jak tylko Przem wyjdzie spod prysznica przetestuje. :evil:

Opublikowano
  • Autor

Odzim szkoda z tym zlotem ;( ;( ;(

ja czesto pisze jak jestem po paru piwach, efekty widzę dopiero rano

Kaska ciesze się z Twoich paznokci, moje tez wyszły fajnie (czrno-srebrne) i fajnie sie je w plecy wbija :gwizdanie:

hmm.... :evil:
Opublikowano

Kaska[/b] ciesze się z Twoich paznokci, moje tez wyszły fajnie (czrno-srebrne) i fajnie sie je w plecy wbija

Biedny Ukcio :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kaska[/b] ciesze się z Twoich paznokci, moje tez wyszły fajnie (czrno-srebrne) i fajnie sie je w plecy wbija

Biedny Ukcio :polew::tongue4:

e tam zaraz biedny - szczęściarz :>
Opublikowano

Kaska[/b] ciesze się z Twoich paznokci, moje tez wyszły fajnie (czrno-srebrne) i fajnie sie je w plecy wbija

Biedny Ukcio :polew::tongue4:

e tam zaraz biedny - szczęściarz :>

szczęściarz z pochlastanymi plegarami :polew:

Opublikowano

Bryńka jedziesz z Ukciem do Piły?

Opublikowano

Kaska[/b] ciesze się z Twoich paznokci, moje tez wyszły fajnie (czrno-srebrne) i fajnie sie je w plecy wbija

Biedny Ukcio :polew::tongue4:

e tam zaraz biedny - szczęściarz :>

ale ja nie napisałam w czyje plecy........... :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

jak nie wiadomo w czyje to ja znam jednego dawcę....oZiu, co ty na to? :cool1:

Opublikowano

Bryńka jedziesz z Ukciem do Piły?

Qzwa, no chyba nie mam wyjścia

albo pojade z drzewem do lasu, albo..........nie zobacze lasu :polew: :polew:

To dobrze. :evil:

Weźmiemy wspólny pokój. Chłopaków zostawimy w nim razem (oni się dobrze czują w swoim towarzystwie, a my idziemy jak zawsze w krzaki na fajke) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .... a co dalej zrobimy tego nie wie jeszcze nikt. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to już lepiej z drzewem, pamiętaj że drzewo zawsze można zerżnąć :>[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:24_________________________________________________

Bryńka jedziesz z Ukciem do Piły?

Qzwa, no chyba nie mam wyjścia

albo pojade z drzewem do lasu, albo..........nie zobacze lasu :polew: :polew:

To dobrze. :evil:

Weźmiemy wspólny pokój. Chłopaków zostawimy w nim razem (oni się dobrze czują w swoim towarzystwie, a my idziemy jak zawsze w krzaki na fajke) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .... a co dalej zrobimy tego nie wie jeszcze nikt. :naughty:

ale domysły jakieś są :> :tongue4::wink4:
Opublikowano

to już lepiej z drzewem, pamiętaj że drzewo zawsze można zerżnąć :>

buuuhahaha :polew:

Jest jeszzcze opcja że las przyjedzie do Ciebie :naughty:

Opublikowano

Jestem!

Miałem nie czytać, ale mi się mignęło, że mamy wizytację z Poznania, więc już się poświęciłem i zerknąłem na te banialuki. :decayed:

Madas i Kuredu, zorganizujcie cytrynówę na zlocie. :naughty:

Kaśka, na zlot oczywiście bierę Cytroneta. :naughty:

k**wa, znów nie mogę wysłać posta, bo cały czas napitalacie. :D

Opublikowano

Kaska[/b] ciesze się z Twoich paznokci, moje tez wyszły fajnie (czrno-srebrne) i fajnie sie je w plecy wbija

Biedny Ukcio :polew::tongue4:

e tam zaraz biedny - szczęściarz :>

ale ja nie napisałam w czyje plecy........... :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

jak nie wiadomo w czyje to ja znam jednego dawcę....oZiu, co ty na to? :cool1:

Stary dla mnie nie ma problemu mówisz i masz chętnie oddam swoje plecy w ręce Bryńki!! co jak co ale wiem że mogę jej zaufać :gwizdanie: :gwizdanie: chyba :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.