Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ok 7 spod OBI w Radumiu misiu kolorowy :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Misie kolorowe" , o której startujecie na zlot w piątek ?? Pozmieniały mi się plany i będę śmigał z Lublina w piątek rano , to podczepiłbym się do Was :hi:

Ewentualnie możemy na Prezesa chwilkę zaczekac :wink4:

Opublikowano

ok 7 spod OBI w Radumiu misiu kolorowy :wink4:

A nie za późno troszkę ?? Ja myślałem , żeby o 8 być w Strykowie i po 10 w Poznaniu :mysli:

Opublikowano

ok 7 spod OBI w Radumiu misiu kolorowy :wink4:

A nie za późno troszkę ?? Ja myślałem , żeby o 8 być w Strykowie i po 10 w Poznaniu :mysli:

może Tobie uda się ich przekonać bo oni chcą się wyspać :gwizdanie:
Opublikowano

z radomia do strykowa jedzie sie 2 godzinki to jest 150 km ale po kiepskich drogach

Opublikowano

z radomia do strykowa jedzie sie 2 godzinki to jest 150 km ale po kiepskich drogach

1,4h po w miare dobrych sie jedzie do ww ;)
Opublikowano

Hmm, ale Ty przeciez z mężem jedziesz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Hmm, ale Ty przeciez z mężem jedziesz :tongue4:

wykorzysta was dwóch po drodze i zostawi w lesie :polew: :polew:
Opublikowano

Hmm, ale Ty przeciez z mężem jedziesz :tongue4:

wykorzysta was dwóch po drodze i zostawi w lesie :polew: :polew:

dlatego chyba zabiorę się z Tobą :wink4:

zaraz zaraz...Ty przecież też wozisz kajdanki zdaję się..... :mysli::decayed:

Opublikowano

A nie za późno troszkę ?? Ja myślałem , żeby o 8 być w Strykowie i po 10 w Poznaniu :mysli:

Nie ma co się śpieszyć - lepiej pojechać "na gotowe". :decayed:

Ostatecznie można i o 6:00 ruszyć z Radomia - mnie tam bez różnicy. :wink4:

mcm, bierz ten karton. Na pewno nic się nie zmarnuje. Po prostu policzymy ile to jest warte i zrobimy zrzutkę. :th:

Opublikowano

Czyli zostajemy przy 7.00 z R-mia :wink4:

Opublikowano

Czyli zostajemy przy 7.00 z R-mia :wink4:

Godzina później czy wcześniej - dla mnie bez różnicy. [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 22:17_________________________________________________Nie znam trasy przez Gniezno, ale wydaje mi się, że będzie lepiej niż przewalać się przez Poznań. Co Wy na to?? :mysli:

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Radom&loc2=Pi%B3a&byCar=on&long=17.3787392&lat=52.6810752&type=1&scale=10

Opublikowano

brynia ,musisz pozmieniac sobie opisy bo masz nieaktualne :polew:

Opublikowano

Bryniu bardzo bym chciał jednak mam mega ograniczenie finansowe i niestety muszę podziękować :/

Opublikowano

a dlaczego dziwczynki a nie dziewczynki , i czy aby na pewno dostaja :gwizdanie:

Opublikowano

Bryniu, niegrzeczne dziewczynki biorą to co chcą :tongue4:

ps. a co takiego dostałaś? :naughty:

Opublikowano

odzim , fura kox :kox: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 22:52_________________________________________________ciekawe ile z szafy zrzucili :decayed: :decayed:

Opublikowano

Brynia nam kupi :D jak Królowa :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.