Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe, to może każdy postawi urodzinową, w końcu prędzej czy później urodziny mieć będzie :decayed: :decayed:

pasuje :naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaśka przecie TY chudsza ode mnie jesteś :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ide w kime o piunty trza wstać :wink4:

Opublikowano

oZiO to potrafi zamydlić oczka :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:29_________________________________________________

ja urodzin po 30-stce nie obchodzę :gwizdanie:

ale imieniny ma 26-go :>

I tak od ładnych kilku lat :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:30_________________________________________________Spadam i ja..czyli co, o 7.00 ?

Opublikowano
:P ja mam 9 urodziny :gwizdanie: :gwizdanie: Niech ktoś obczaić czy po drodze jest jakiś burgerking :> bo mam tam temat z Brynią :D
Opublikowano

Ozix jak ty w końcu jedziesz ?? Ze mną czy z Tomaszem ?

Opublikowano

Q..wa mać to o której???????????????????????

miało być wkońcu o 6 ????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no ale ustaliliśmy z Michałem że tak o 7.30 się spotykamy :gwizdanie: nie uprzedzili Cie?? a to chamy :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

bryniu to ty masz juz skonczone 18scie :gwizdanie:

Opublikowano

Ozix jak ty w końcu jedziesz ?? Ze mną czy z Tomaszem ?

a mnie to wsio ryba wcześniej jak gadałem z Tomaszem to się umówilim że mnie zgarnie po drodze z kobitą do fregaty i tam se ustalim co i jak[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:41_________________________________________________

bryniu to ty masz juz skonczone 18scie :gwizdanie:

grunt żeby miała skończone 16 :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

bryniu to ty masz juz skonczone 18scie :gwizdanie:

18 scie to jej brakuje.... dobra już nie przeginam bo się obrazi :tongue4: :tongue4:

do jutra, o 7.00

papa dziubasy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ok ostatecznie wylatujemy o 7.00 spod obi nara

Michał bede dzwonił rano

Opublikowano

oZiU podjedźcie po mnie, albo mcm00 jak będziez jechał :wink4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:43_________________________________________________

ok ostatecznie wylatujemy o 7.00 spod obi nara

Michał bede dzwonił rano

OK :good:

Opublikowano
  • Autor

BRA NOĆ

Opublikowano

to o 5,40 musimy tam być hehe

Opublikowano

Co wy k**wa, na wieczór się golita?? :D Pakowanie się i golenie to trzeba rano. :decayed:

Kombinujecie, no ale ok - będę pod OBI o 7:00. Oziu, po Ciebie będę o 6:40.

Opublikowano

Tomaszu wez statyw pod aparat tylko kompletny żeby był :decayed:

Opublikowano

Co wy kurfa, na wieczór się golita?? :D Pakowanie się i golenie to trzeba rano. :decayed:

Kombinujecie, no ale ok - będę pod OBI o 7:00. Oziu, po Ciebie będę o 6:40.

dobrze że jeszcze nie poszedłem spać hehe
Opublikowano

Tomaszu wez statyw pod aparat tylko kompletny żeby był :decayed:

Biere statyw i aparat. :wink4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:55_________________________________________________Morcin, czego nie śpisz?? :decayed:

Opublikowano

ale tu cisza i nudy :confused4:

Opublikowano

Ja trochę za późno ale bawcie się dobrze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.