Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mokom, witojcie. :th:

Pany, OTa zrobię, ale patrzcie na ten filmik. KOX :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zlocik zajebiaszczy :kox: Za rok trzeba powtórzyc, oczywiście większą ekipą :cool1:

Lecę się pakować i dalej w drogę...ku.wa :sick3:

Opublikowano

ALE KOX TEN FILMIK

Opublikowano
  • Autor

ZLOT :kox: :kox: :kox:

DZIĘKI RFS :wink4:

Opublikowano

ZLOT :kox: :kox: :kox:

DZIĘKI RFS :wink4:

:hi: jak bym nie pojechał to byście się zamulali ;P

Opublikowano

kurde - z oziem sie nie poznalem :mysli::wallbash:

Opublikowano

kurde - z oziem sie nie poznalem :mysli::wallbash:

poznałeś nawet nie wiesz:D macaliśmy się wczoraj :hi: przy ławkach powiedziałem że złą flagę mcm00 wysłałeś
Opublikowano

:hi: jak bym nie pojechał to byście się zamulali ;P

Byłaby porażka jakbyś przyjechał bez A... :gwizdanie: :decayed:

Powtórzę się, ale to był najlepszy zlot na jakim byłem. Nie ważne gdzie, ważne z kim. :)

odzim, mokom, dział ogólnopolski się gotuje - może wkrótce ktoś wrzuci jakieś ciekawe zdjęcia. :wink4:

Opublikowano

kurde - z oziem sie nie poznalem :mysli::wallbash:

poznałeś nawet nie wiesz:D macaliśmy się wczoraj :hi: przy ławkach powiedziałem że złą flagę mcm00 wysłałeś

mcma kojarze ale Ciebie nie moge przykleic... :mysli:

Opublikowano

:hi: jak bym nie pojechał to byście się zamulali ;P

Byłaby porażka jakbyś przyjechał bez A... :gwizdanie: :decayed:

Powtórzę się, ale to był najlepszy zlot na jakim byłem. Nie ważne gdzie, ważne z kim. :)

odzim, mokom, dział ogólnopolski się gotuje - może wkrótce ktoś wrzuci jakieś ciekawe zdjęcia. :wink4:

dlatego już na żadnego jej nie zabieram pitolę [; bez drzew jest lepiej![br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:39_________________________________________________

kurde - z oziem sie nie poznalem :mysli::wallbash:

poznałeś nawet nie wiesz:D macaliśmy się wczoraj :hi: przy ławkach powiedziałem że złą flagę mcm00 wysłałeś

mcma kojarze ale Ciebie nie moge przykleic... :mysli:

ehh poszedłem w trakcie rozmowy i powiedziałem że mu złą flagę dałeś :>

Opublikowano

e tam, nastepnym razem nadrobimy :good:

Opublikowano

e tam, nastepnym razem nadrobimy :good:

:wallbash: no i dlatego mówię że bez drzew tra jechać!
Opublikowano

bez drzew? :mysli:

Opublikowano

bez drzew? :mysli:

najki, Ty jeszcze nie znasz Ozia, więc rozumiem, że się zastanawiasz o co tak naprawdę chodzi... :decayed:

Opublikowano

e tam, nastepnym razem nadrobimy :good:

:wallbash: no i dlatego mówię że bez drzew tra jechać!

Albo mieć takie które zajmują się samodzielnie sobą. :good:

Opublikowano

bez drzew? :mysli:

najki, Ty jeszcze nie znasz Ozia, więc rozumiem, że się zastanawiasz o co tak naprawdę chodzi... :decayed:

no dokladnie...[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________

e tam, nastepnym razem nadrobimy :good:

:wallbash: no i dlatego mówię że bez drzew tra jechać!

Albo mieć takie które zajmują się samodzielnie sobą. :good:

aaa :naughty:

w piatek sie zajmowala soba i dobrze sie to nie skonczylo...

Opublikowano

e tam, nastepnym razem nadrobimy :good:

:wallbash: no i dlatego mówię że bez drzew tra jechać!

Albo mieć takie które zajmują się samodzielnie sobą. :good:

lepiej nei brać więcej alko można zabrać i jakieś fajne towary z drogi :D

najki[; drzewo - z potocznego RFS-u osoba towarzyszącą. Mogą nią być ssaki z rodziny ludzkowatych płci damskiej lub męskiej :gwizdanie:

Opublikowano

aaa :naughty:

w piatek sie zajmowala soba i dobrze sie to nie skonczylo...

zupełnie nie wiem o co chodzi :mysli:

Opublikowano

juz sie domyslilem po poscie Kaski :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:50_________________________________________________

aaa :naughty:

w piatek sie zajmowala soba i dobrze sie to nie skonczylo...

zupełnie nie wiem o co chodzi :mysli:

no zostala sama bo ja troszke przeholowalem i byla mala awantura...

Opublikowano

juz sie domyslilem po poscie Kaski :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:50_________________________________________________

aaa :naughty:

w piatek sie zajmowala soba i dobrze sie to nie skonczylo...

zupełnie nie wiem o co chodzi :mysli:

no zostala sama bo ja troszke przeholowalem i byla mala awantura...

aha , no cóż tak też czasem bywa, życie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.