Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś ma jakiś fajny, spory samochód, najlepiej kombi do 20000zł??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś ma jakiś fajny, spory samochód, najlepiej kombi do 20000zł??

ja mam a4 kombi z 98 roku I rejestracja w 99 roku 1,9 TDI 110 KM, za 19000 zł jak dla ciebie :>[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:15_________________________________________________jakby co moge w piątek na spota podlecieć oblookasz :wink4:
Opublikowano

Passat kombi 115 PS TDI 98r grudzien pierwsza rejestracja 99r marzec z org przebiegiem 209 000 za 18200 tys od mojego brata

Opublikowano

Ma ktoś sprawdzoną nawigację na której był w Anglii ? Mam w prawdzie soją ale nigdy nie byłem na niej w Angli a wolę nie ryzykować błądzenia w lewostronnym ruchu :decayed:

Opublikowano

Adrian a gdzie do tej Anglii jedziesz dokladnie ??

Opublikowano

Do Exeter dokładny adres bede znł w sobote jak z baratem pogadam

Opublikowano

AUTOMAPA EU jest bezbłędna ... niedawno byłem w Szkocji :naughty: :naughty: :naughty:

dojechałem pod drzwi :>

Opublikowano

za granica duzo lepszy jest tomtom , chyba najlepszy [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:56_________________________________________________w angli wystarczy wpisac kod i podjedziesz pod drzwi w tomtomie , takie kody pocztowy ma angolandia i holandia ktore okreslaja dany budynkek , oczywiscie zasluga to systemu pocztowemu a nie tomtoma :>

Opublikowano

za granica duzo lepszy jest tomtom , chyba najlepszy [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:56_________________________________________________w angli wystarczy wpisac kod i podjedziesz pod drzwi w tomtomie , takie kody pocztowy ma angolandia i holandia ktore okreslaja dany budynkek , oczywiscie zasluga to systemu pocztowemu a nie tomtoma :>

W takim razie muszę mieć oba w razie gdyby któryś sie zamotał macie może instalki na PDA ?

Opublikowano

Odzim wiem ze tego pełno na necie ale jak rozpoznać która mapa jest najbardziej aktualna ?

Marcin ty to przytargałeś ?

Opublikowano
  • Autor

ja :naughty:

Opublikowano

mcm co Ty się na handel samochodami przestawiłeś ;D?? a może ma ktoś zbędnego busa pożyczyć na sobotę :P

Opublikowano

ja :naughty:

Może będe miał do ciebie interes :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mcm co Ty się na handel samochodami przestawiłeś ;D?? a może ma ktoś zbędnego busa pożyczyć na sobotę :P

a tak jakoś nie mam co z kasą robić a okazja się trafiła :wink4:
Opublikowano

mcm co Ty się na handel samochodami przestawiłeś ;D?? a może ma ktoś zbędnego busa pożyczyć na sobotę :P

a tak jakoś nie mam co z kasą robić a okazja się trafiła :wink4:

to możesz mnie za sponsorować ;)
Opublikowano

Odzim wiem ze tego pełno na necie ale jak rozpoznać która mapa jest najbardziej aktualna ?

Marcin ty to przytargałeś ?

jak przeczytasz to sie dowiesz ale najpewniej na ostatniej strone sa aktualne logiczne przeciez to jest :wink4: dalem ci najlepszy link w calym necie wiecej nigdzie sie nie dowiesz [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:11_________________________________________________jak czegos nie bedziesz wiedzial jak zrobic wtedy wal na pw to ci pomoge [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:14_________________________________________________

mcm co Ty się na handel samochodami przestawiłeś ;D?? a może ma ktoś zbędnego busa pożyczyć na sobotę :P

a tak jakoś nie mam co z kasą robić a okazja się trafiła :wink4:

mcm ładna ale cena tez ladna :>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________adrian cos dla ciebie do drobnych poprawek http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=121165927&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=4001&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2
Opublikowano

mcm, weź no przytargaj czarną Toyotę Avensis kombi 2001-2002 r. Brat takiej szuka. Swoją drogą to jedziemy dziś do Zwolenia oglądać coś takiego.. Może znasz właściciela?? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.