Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś ma jakiś fajny, spory samochód, najlepiej kombi do 20000zł??

ja mam a4 kombi z 98 roku I rejestracja w 99 roku 1,9 TDI 110 KM, za 19000 zł jak dla ciebie :>[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:15_________________________________________________jakby co moge w piątek na spota podlecieć oblookasz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat kombi 115 PS TDI 98r grudzien pierwsza rejestracja 99r marzec z org przebiegiem 209 000 za 18200 tys od mojego brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Ma ktoś sprawdzoną nawigację na której był w Anglii ? Mam w prawdzie soją ale nigdy nie byłem na niej w Angli a wolę nie ryzykować błądzenia w lewostronnym ruchu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za granica duzo lepszy jest tomtom , chyba najlepszy [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:56_________________________________________________w angli wystarczy wpisac kod i podjedziesz pod drzwi w tomtomie , takie kody pocztowy ma angolandia i holandia ktore okreslaja dany budynkek , oczywiscie zasluga to systemu pocztowemu a nie tomtoma :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

za granica duzo lepszy jest tomtom , chyba najlepszy [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:56_________________________________________________w angli wystarczy wpisac kod i podjedziesz pod drzwi w tomtomie , takie kody pocztowy ma angolandia i holandia ktore okreslaja dany budynkek , oczywiscie zasluga to systemu pocztowemu a nie tomtoma :>

W takim razie muszę mieć oba w razie gdyby któryś sie zamotał macie może instalki na PDA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mamy , mozesz sam wszystko ogarnac masz tu link http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/160187-mix-tomtom-7-8-a-30.html przeczytaj od poczatku to napewno ogarniesz temat troche masz lektury,pozdrownienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm co Ty się na handel samochodami przestawiłeś ;D?? a może ma ktoś zbędnego busa pożyczyć na sobotę :P

a tak jakoś nie mam co z kasą robić a okazja się trafiła :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzim wiem ze tego pełno na necie ale jak rozpoznać która mapa jest najbardziej aktualna ?

Marcin ty to przytargałeś ?

jak przeczytasz to sie dowiesz ale najpewniej na ostatniej strone sa aktualne logiczne przeciez to jest :wink4: dalem ci najlepszy link w calym necie wiecej nigdzie sie nie dowiesz [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:11_________________________________________________jak czegos nie bedziesz wiedzial jak zrobic wtedy wal na pw to ci pomoge [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:14_________________________________________________

mcm co Ty się na handel samochodami przestawiłeś ;D?? a może ma ktoś zbędnego busa pożyczyć na sobotę :P

a tak jakoś nie mam co z kasą robić a okazja się trafiła :wink4:

mcm ładna ale cena tez ladna :>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________adrian cos dla ciebie do drobnych poprawek http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=121165927&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=4001&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm, weź no przytargaj czarną Toyotę Avensis kombi 2001-2002 r. Brat takiej szuka. Swoją drogą to jedziemy dziś do Zwolenia oglądać coś takiego.. Może znasz właściciela?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...