Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdjecia the best , kratery tez :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i dobrze, że wczoraj w Wawie nie kupiliśmy tej Toyoty, bo dziś w Łowiczu lepsza się trafiła. :)

Adrian, zdjęcia kox. :kox: W przyszłości będę miał własne obserwatorium na poddaszu. :>

Opublikowano

sijjjema:D

Opublikowano

Siemano. Co zrobić, zeby do jutra wyzdrowieć?? :kwasny:

Opublikowano

Siemano. Co zrobić, zeby do jutra wyzdrowieć?? :kwasny:

tez musze

ja dziś chyba na wódkę pójdę nie zaszkodzi a może pomoże :wallbash:

jakie hity to automat byl a poza tym padaka ze zdjec -chyba ze wy co innego wydzicie

ty no b6 zarejestrowane za niecałe 32tys (<--hit) szybko sie sprzedają :cool1:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 10:45_________________________________________________chyba ze anglik albo złożone z 3 :gwizdanie:

Opublikowano

tomaszu dobry sex razy parę i będzie gitara:P to jedyny słuszny lek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Hmm, skoro tak mówicie.. :gwizdanie:

Opublikowano

kto dziś będzie? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja chyba

Opublikowano

to jest nas 3 ;p czy ktos jeszcze?

Opublikowano

ja chwilę bo idę do kina z Aśka ;)

Opublikowano

, na co idziecie do kina? poszedł bym z wami :tongue4: , ale idę dzisiaj pić z kumplami, na spocie chyba nie bedę, chyba- bo niewykluczone że bedziemy pić we Fregacie :wink4:

Opublikowano

, na co idziecie do kina? poszedł bym z wami :tongue4: , ale idę dzisiaj pić z kumplami, na spocie chyba nie bedę, chyba- bo niewykluczone że bedziemy pić we Fregacie :wink4:

nie wiem jakiś sklep o galeriach handlowych czy coś takiego coś ze sklepem związanego :mysli: pewnie będzie ku... interesujący ;/
Opublikowano

, na co idziecie do kina? poszedł bym z wami :tongue4: , ale idę dzisiaj pić z kumplami, na spocie chyba nie bedę, chyba- bo niewykluczone że bedziemy pić we Fregacie :wink4:

nie wiem jakiś sklep o galeriach handlowych czy coś takiego coś ze sklepem związanego :mysli: pewnie będzie ku... interesujący ;/

pewnie galerianki, bardzo dobry film :)

Opublikowano

mnie nie będzie, moja mama zabiera Filipa, więc my z Ł do jakiejś knajpki na kolacje, może do kina :rolleyes: :>

jak coś ide na 21:P
Opublikowano
  • Autor

a ja się raczej nie wyrobię i jakoś tak ciężki dzień dziś mam :gwizdanie:

Opublikowano

Jak by ktoś mógł wziąć na spota vaga i lapciaka mam kontrolkę poduchy do skasowania bo ze 2 miechy już tak smigam Ja będę tak po 19

Opublikowano

Ja zrobiłem tak jak mi poradziliście no i wygląda na to, że ozdrowiałem. :>

Opublikowano

wow, cóż za szalona noc :kox:

nie ma to jak szarże kawalerskie :gwizdanie: z kumplami :drunk::boobs:

Opublikowano

Eno, to następnym razem zaproś nas do swojej ekipy. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.