Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej :hi:

co się stało z Michałem :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej :hi:

co się stało z Michałem :mysli:

O kurna, no właśnie.. :co:

Opublikowano
  • Autor

wygląda na zlikwidowane konto :mysli::shocked:

Opublikowano

Czy jakiegoś moderatora/administratora można prosić o wyjaśnienie? Z tego co wiem to nie można tak po prostu usunąć konta. :mysli:

Opublikowano

a może sam usunął :no4: tylko dlaczego i poco ;(

Opublikowano

a może sam usunął :no4: tylko dlaczego i po ;(

uu kutfa jeszcze dziś z nim gadałem przez fona ;([br]Dopisany: 01 Październik 2009, 23:53_________________________________________________rozumiem jak by zimą tak zniknął żona mogła by mu skasować za siedzenie po nocach ale teraz?? :(
Opublikowano

rozumiem jak by zimą tak zniknął żona mogła by mu skasować za siedzenie po nocach ale teraz?? :(

No w sumie to już zimno się zrobiło. :decayed:

Zobaczymy co będzie jutro wieczorem...

Opublikowano

Żeby usunąć konto user musi wysłać prośbę do Admina/Prezesa z uzasadnieniem i wtedy jest usuwane.

W innych sytuacjach nakładany jest Ban (tak jak to miało miejsce z Brynią swego czasu) gdyby jednak dana osoba się rozmyśliła...

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości :hi:

Opublikowano
  • Autor

no tak ale co z Michałem :mysli:

Opublikowano

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości :hi:

Nie rozwiałeś, ale od Ciebie tylko tyle chciałem się dowiedzieć.

Opublikowano

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości :hi:

Nie rozwiałeś, ale od Ciebie tylko tyle chciałem się dowiedzieć.

masz odpowiedź na warszawskich :decayed:

swoją drogą zanim zaczniesz psioczyć na Zarząd sugeruję najpierw spojrzeć na siebie i wasze problemy :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew:

Opublikowano

czyli michal wyslal prosbe o usuniecie konta :(

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości :hi:

Nie rozwiałeś, ale od Ciebie tylko tyle chciałem się dowiedzieć.

masz odpowiedź na warszawskich :decayed:

swoją drogą zanim zaczniesz psioczyć na Zarząd sugeruję najpierw spojrzeć na siebie i wasze problemy :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew:

jakie problemy :?: :shocked:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 00:08_________________________________________________

czyli michal wyslal prosbe o usuniecie konta :(

eeee niemożliwe ... :no:
Opublikowano

swoją drogą zanim zaczniesz psioczyć na Zarząd sugeruję najpierw spojrzeć na siebie i wasze problemy :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew:

Uuuu, poproszę jakiś konkretny przykład.. Zakładam, że nie masz na myśli dzisiejszej rozmowy.

Opublikowano

NIE KASUJEMY KONT BEZ WYRAŹNEJ PROŚBY WŁAŚCICIELA KONTA

aby nie było nieporozumień gdzie szukać przyczyny i sensacji :good:

powód musiał być, ja mogę się jedynie domyślać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wyznawcy królowej :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

lypa straszna...

ide spać

Opublikowano

NIE KASUJEMY KONT BEZ WYRAŹNEJ PROŚBY WŁAŚCICIELA KONTA

aby nie było nieporozumień gdzie szukać przyczyny i sensacji :good:

To już wyjaśniłeś wcześniej, a teraz powiedz kiedy wg Ciebie psioczyłem na zarząd?? :mysli:

Opublikowano

lypa straszna...

ide spać

ja bym powiedział, że dziura....wielka dziura :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wujo przyjedzie w lateksach z mortadelki. :naughty:

co wam sie marzy w tych głowach :mysli:

i co z michałem?

Opublikowano

dziś byłem w kinie z Joanną w Warszawie na Bemowie zostawiłem samochód na parkingu i wracając po kinie miałem za szybą ulotkę wytarmoś-mi-suty.pl.eu ;))) LOL

uu, no to musimy sprawdzić. :naughty:

[; hmm jakiś zboczek zmienił mi treść wiadomości [; chyba ma ochotę na małe tarmoszenie... :kox:

Nikt Ci nic nie zmieniał.Forum samo zmienia automatycznie , niepożądane adresy :polew:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 07:36_________________________________________________

czyli michal wyslal prosbe o usuniecie konta :(

Wczoraj były 2 zgłoszenia o usunięcie konta i z tego co pamiętam jedno było od Michała :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.