Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odzim nie robił u siebie rozrządu czasem?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Odzim nie robił u siebie rozrządu czasem?

chyba robił, zadzwoń zapytaj
Opublikowano

Odzim nie robił u siebie rozrządu czasem?

chyba robił, zadzwoń zapytaj

robił robił :)

Opublikowano

Zobaczymy co będzie ktoś musi to ocenić swoim okiem ja w sprawy mechaniczne nie wnikam żeby nie uwalić bo tego AC nie pokryje...

Dzwoniłem do Odzima wieczorkiem jakoś się z nim stykane... Co nie zmienia faktu że Vaga też muszę zapiąć... Nie sprzedają gdzieś w Radomiu Vaga ?

Opublikowano

Zobaczymy co będzie ktoś musi to ocenić swoim okiem ja w sprawy mechaniczne nie wnikam żeby nie uwalić bo tego AC nie pokryje...

Dzwoniłem do Odzima wieczorkiem jakoś się z nim stykane... Co nie zmienia faktu że Vaga też muszę zapiąć... Nie sprzedają gdzieś w Radomiu Vaga ?

Odzim ma :)

Opublikowano
  • Autor

powiedzta mi gdzie moge zregenerować (piaskowanie i malowanie) felgi stalowe :?:

Opublikowano

mcm wyjdzie tyle co bys kupił sobie ladne uzywane

Opublikowano

Nie znam gościa ale podobno ładnie odnawiają...

Kazimierz Kamiński

STARE MAKOSY

JASTRZEBIA

Telefon: 504108959

Opublikowano

To wujo był w końcu na spocie?? :shocked: Ee, to się nie liczy, bo przyjechał se tylko VAGa zapiąć, poza tym mnie nie było. :D

Adrian, przykra sprawa z tym Twoim Audi. :confused4:

Opublikowano

Szkoda fury ale doprowadzę ją do porządku... Bracina winny sie czuje bo on mnie poprosił żebym mu ją przyprowadził dlatego nadal chce ją wziąć ale chyba jednak nie ma sensu mu jej tam dawać bo jak mu sie tam coś po tym dzwonie sypnie to będzie musiał ją tam zostawić a jednak trochę sie przywiązałem do tego sprzęt i teraz wiem co bryńka czuła jak gościu rozj.... silnik w jej lalce

Wszystko teraz zależy do tego w jakim stanie jest silnik podłużnice są całe tak że bardzo by nie ucierpiał jeśli silnik z tego wyjdzie. Swoją drogą to wydaje mi się że przy luźny jest ten pasek rozrządu...

Opublikowano

To wujo był w końcu na spocie?? :shocked: Ee, to się nie liczy, bo przyjechał se tylko VAGa zapiąć, poza tym mnie nie było. :D

jak sie nie liczy jak liczy :decayed:

przyjadę jak i ty będziesz niedługo :naughty:

bo jeszcze nie zmierzyłem grubości szpachli :gwizdanie:

Opublikowano

przyjadę jak i ty będziesz niedługo :naughty:

:polew:

Opublikowano

przyjadę jak i ty będziesz niedługo :naughty:

:polew:

ja bym sie tak nie cieszył na twoim miejscu :cool1:

Opublikowano

Witam.Podziękowania za piątkowe logi.Może kiedy zrobimy dynamiczne??!!Spróbuje u siebie ustawic kąt wtrysku a jak się nie da to może ustawimy się kiedy bo nie mam dojścia do kompa?Pytanko:robił ktoś polifty?W piątek myślałem że coś mi się rozjaśni ale nie udało się.Jak ktoś rezał to niech się odezwie.Pozdro

Opublikowano

Witam.Podziękowania za piątkowe logi.Może kiedy zrobimy dynamiczne??!!Spróbuje u siebie ustawic kąt wtrysku a jak się nie da to może ustawimy się kiedy bo nie mam dojścia do kompa?Pytanko:robił ktoś polifty?W piątek myślałem że coś mi się rozjaśni ale nie udało się.Jak ktoś rezał to niech się odezwie.Pozdro

ktoś robił i na pewno w dziale technicznym masz opis jak to zrobić ...[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 16:45_________________________________________________mcm to robił [;
Opublikowano
  • Autor

mam u siebie polifty oZiU ale sam nie rezałem :naughty:

Opublikowano

Co robita pany? :>

Opublikowano

Co robita pany? :>

ja jade na odwyk do kielc :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

a ja spię bo dzis o 4 rano na słomczyn jechałem :wink4:

Opublikowano

a ja się nudzę ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.