Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moze byc karta klubu nokia :)

fajna Pania moge przywiesc, ale nie obiecuje, ze bedzie chciala sie oddac... :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nikt u złodzieji nie ubezpiecza juz od dawna ,

Opublikowano

Brynia, ja mam PZU. mam kupla agenta...

Opublikowano

nikt u złodzieji nie ubezpiecza juz od dawna ,

:good:

Opublikowano

Pewnie dostanę bana na .ełu ale nie mogłem patrzeć na głupoty wypisywane w temacie spotów radomskich.

Mosad z eu to kolega Adrian czy ktoś inny? (właściciel b5 z felgami od rsa chyba :kox:)

Opublikowano

Pewnie dostanę bana na .ełu ale nie mogłem patrzeć na głupoty wypisywane w temacie spotów radomskich.

Mosad z eu to kolega Adrian czy ktoś inny? (właściciel b5 z felgami od rsa chyba :kox:)

a to zdrajca jeden:P
Opublikowano

trzeba mu paszport polsatu zabrać :evil:

Opublikowano

siemka

Opublikowano

siemka

:siema:
Opublikowano

nie zdrajca wszedlem wlasnie na eu i przeczytalem watek jego i nic tam nie ma , raczej ze jest chlopak w porzadku :good:, dla mnie to dziecinada do jakiego klubu naleze , co to za roznica wazne ze mozna sie dowiedziec czegos o autach i spotkac ludzi , polecam lekture przypomina mi to jakies smieszne spory pozka

Opublikowano

Brynia, ja mam PZU. mam kupla agenta...

super, tylko prosciej jak by to był ktos z radomia, Grójca Kozienic lub Zwolenia..., ale spoko pogadamy w piątek na spocie - mam nadzieję że będziesz

nie wiem, jestem za granica, nie wiem kiedy powrot. a z tym PZU to cos powazna akcja???

Opublikowano

no spoko, tylko ja obecnie smigam na polisie na miesiac na firme. poza tym nie wiem czy wyrobie sie z naprawa auta,ale jezeli mi sie uda, to chetnie sie pojawie, zawsze to ciekawie poznac nowych ludzi... :):)

Opublikowano

nie zdrajca wszedlem wlasnie na eu i przeczytalem watek jego i nic tam nie ma , raczej ze jest chlopak w porzadku :good:, dla mnie to dziecinada do jakiego klubu naleze , co to za roznica wazne ze mozna sie dowiedziec czegos o autach i spotkac ludzi , polecam lekture przypomina mi to jakies smieszne spory pozka

Ale ja nie mówię, że on jest zdrajcą czy że to on głupot napisał.

Tylko o tym co pisała reszta np. że u nas za .eu lecą bany :>

Opublikowano

ta linkow tez nie da sie wkleic z eu juz tak jakos nasi moderatorzy maja bzika na tym punkcie

Opublikowano

zief[; fajnie fajnie

[;[

Brynia moi koledzy maja w PZu jak by co;P

Opublikowano

Dobry, ja mam cytronetkę w PZU..

Opublikowano

a potem on wytłumaczy nam:D

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś z Was ma auto ubezpieczone w PZU, jak macie, to dajcie znać

ja mam
Opublikowano

niedługo okaże się że i ja mam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak Brynia zadzwoni to dowiem się o co w tym wszystkim chodzi, a później powiem, że żartowałem - nie mam PZU. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.