Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie zrobione pompa wyczyszczona wszystko gra i kręci jak należy i mocy jakby więcej i zasłony dymnej nie ma więc wszystko kozak.

Kudłaty dzięki za namiary napomoc.

gdzie robiles jak mozna spytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie zrobione pompa wyczyszczona wszystko gra i kręci jak należy i mocy jakby więcej i zasłony dymnej nie ma więc wszystko kozak.

Kudłaty dzięki za namiary napomoc.

gdzie robiles jak mozna spytać

u znajomych kudłatego

Tomek jak cenowo to wyszło, bo nawet nie rozmawiałem od wczoraj z nim??? o.k.??[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:56_________________________________________________a tak nawiasem , brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasem ' date=' brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

[/quote']kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasem , brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? :cool1:

mcm ty i kombi nie wierzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombi kombi i 3,0 :naughty:

jak 3.0 D to nie bierz tej 135kw szukaj 150kw a najlepiej 170kw ,nie bedziesz musiał juz chipsowac :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło 800zł więc spoko

ale gdzie robiłes ta pompe bo napisales ze u znajomego kudlatego u kogo konkretnie i gdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasem , brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? :cool1:

mcm ty i kombi nie wierzę

cos mi sie pomyliło, z kolorem skóry, ale to dlatego że ostatnio taka samą w beżowej miałem,.

oto i ona:

http://moto.allegro.pl/bmw-330-182ps-xenon-skora-zadbana-serwisowana-i1753935827.html

cena poza komisem nizsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez relingów :confused4:

\

z tego co wiem , to wtedy 3 litrówki tak wychodziły, już kilka takich widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy możecie kogoś polecić z Radomia kto dobrze ogarnia pranie tapicerki?

Pan Stasio za salonem Fiata na Kieleckiej. Przejeżdża się przez Orlen i wjeżdża się w bramę na teren Fiata. Dawno tam nie byłem, ale u Stasia zawsze były kolejki, bo zna się na robocie. :wink4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 03:28_________________________________________________Cześć Wam!

Czy ktoś zna i może polecić jakiś zakład, który okleja samochody? Chodzi mi o folię zmieniającą kolor auta + ewentualnie jakaś grafika.

Będę wdzięczny za jakieś namiary. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...