Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, gdzieś zaparkowałem i nie moge sobie przypomnieć gdzie.. :mysli: :beer1:

:polew: za dużo :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Za godzine przyjeżdza kumpel i jedziemy szukać. :decayed:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 13:49 _________________________________________________mokom, jedziesz na weekend do Lublina? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na spot !

Proponuję czwartek 1 maja*, godz. 18:00 na parkingu dawnego MiniMala przy ul. Wernera. Jak pogoda dopisze to rozpalimy grila i zjemy kiełbase z musztardą. :naughty:

-------------------------------------------------------

*) Wiem jak czasem trudno jest dopasować się do konkretnej daty dlatego termin spota zostawiam otwarty. Jednak dobrze byłoby celować w weekend majowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, będą i chętni, osobiście dopilnuję. A skoro masz urodziny to trzeba będzie do kiełbasy i musztardy kupić też jakieś % :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miłą chęcią pierwszy raz bym spocik odwiedził, ale żonka mi już plan na weekend przedstawiła :disgust:, ale miłej zabawy życzę :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00, żonke do Audi i na spota. :wink4: Jakbyś jednak wyrezał troche czasu w czwartek to zapraszamy. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Niestety na najbliższy spot się nie załapię. Dziś o 19:00 jadę do Niemiec po A4 2001-2002 1,9 TDI i nie wiem czy bym zdążył wrócić.

Ale na następny postaram się wpaść już świeżą A4.

Pozdro ALL

Koval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval, nie pamiętam czy mieliśmy okazje poznać się na żywo..? Chętnie zobaczę Twój nowy nabytek na kolejnym spocie. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się poznaliśmy na żywo. Coś słabe (we frekwencję te nasze spociki).

Może perspektywa grilla ściągnie więcej klubowiczów.

Np. niedaleko od Ciebie mam działkę w miejscowości Suliszka (mały domek gospodarczy jakieś zaplecze ) może tam byśmy coś zrobili. Tylko parę osób musiałoby się poświęcić jako kierowcy bo spania jest tylko dla 4 osób.

Jak coś to zrób ankietę i coś pomyślimy.

P.S. Brynia nie przesadzaj z tymi 18 ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bedziemy palic grila. Ostatecznie piszę sie też na szofera. :decayed:

Koval, miło było poznać. Frekwencja faktycznie marna wyszła, ale wszystko jest do naprawienia. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo chętnie bym też wpadł ale niestety VW zostało tylko. A kiedy planujecie spota? A tak w ogóle pytanie czy ktoś ma możliwość żeby się wpiąć w VW i sprawdzić turbinę bo coś mi nie tak chodzi niby 1.8T a tu d*pa 1.9Tdi lepiej w Audi się sprawowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam urządzonko od Viakena ale jescze się nie zaznajomiłem z nim na tyle żeby móc cokolwiek powiedzieć. Ale jak się ktoś zna to chętnie pomogę. Niestety nie mam VAG-a oryginalnego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...